Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Volodimir Zelenszkijjel egyre...

Volodimir Zelenszkijjel egyre elégedetlenebbek az ukrán emberek?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Én nemrég beszéltem egy Ukrán asszonnyal és azt mondja, hogy az emberek nagy többsége nem akarja ezt a háborút és inkább lemondana a területekről is, csak lenne már végre vége.
ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Már a háború előtt elkezdett csökkenni a népszerűsége, mert a legfontosabb problémákra (gazdaság állapota, a mindent átszövő korrupció) nem tudott választ, megoldást adni az embereknek. A háború javított a népszerűségén, de ahogy az emberek egyre jobban belefáradnak és az alapproblémák még hatványozottabban előjönnek úgy csökken Zelenszkij (meg az összes többi politikus) népszerűsége egyaránt.
ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Szeretik Zelenszkijt
ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Az 1esnek igaza van. Nem értem miért nem hasznos a válasz. Valóban sokan utálják Zelenszkit. Én itt élek. Tudom miről beszélek.
ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salamon Bálint ***** válasza:
48%

2023 decemberi a legfrissebb KIIS felmérés; ez alapján 62% támogatja Zselenszkit (ez egy évvel korábban 84% volt), míg Zsaluznyit 88%.

Tehát a válaszadók egy politikus helyett jobban szeretnének egy katonát a kormány élén, ami nem épp a harcok feladását jelenti.

ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Majd elfogynak az ukránok.
tegnapelőtt 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 igen, mert az ukránok nem akarnak fasiszta diktatúrában élni, ezért harcolnak az orosz agresszió ellen
tegnapelőtt 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!