Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges hogy UFÓT láttam...

Lehetséges hogy UFÓT láttam Pápán?

Figyelt kérdés

Abszolute szkeptikusnak mondanám magam, teoretikusan most is az vagyok, de ami tegnap történt, arra nem találtam magyarázatot..

Épp vezettem az új úton, amikor felettem megjelent három narancssárga fénygömb, amely hangtalanul tova is szállt , majd egy fénygömbbé vált.

Na most a kérdésem az lenne, hogy más is találkozott már errefele ilyen dolgokkal?

Barátaim meséltek hasonlókat a Bakonyból, illetve Tevelről, meg a volt orosz bunkerről, azonban én ezeket sosem tudtam komolyan venni , egészen mostanáig..

Bármiféle történetet szívesen meghallgatok, hátha közelebb visz a megoldáshoz!! :-)

(Ui : c17 és ehhez hasonlók nem igen lehettek volna , tudom hogy NATO bázis van itt, de azoknak mindig halljuk a hangját, ill ez a “fény” csak lebegett, nem villogott, mint a repülőgépeken általában..”



máj. 17. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges hogy UFÓT láttam Pápán?"

Igen.


"Na most a kérdésem az lenne, hogy más is találkozott már errefele ilyen dolgokkal?"

Nem, de nem is nagyon járok arra.


Akár gömbvillám is lehetett, bár az is ritka jelenség.

máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Három különálló fényforrás úgy is válhat egy fényforrássá ha a távolság miatt összeolvad és már csak egynek látszódik. Így a leírásból nehéz eldönteni mi lehetett.
máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PMC Wagner ***** válasza:
100%
én is láttam tavaly valami bszott gyorsat ami hirtelen irányt is váltott kétszer is, de az csíkot is húzott mint egy hullócsillag szintén nem volt hangja szintén nem volt hangja. szerintem valami katonai cucc lehetett de kitudja
máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!