Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki akar toplistát írni a...

Valaki akar toplistát írni a Politika rovat TOP10-ről? Melyik?

Figyelt kérdés

Csak úgy a "vicc" kedvéért most már nagyon sok olyan kérdés van, ami Nostradamus jóslatával kapcsolatban a 3. világháború eljöveteléről ír. Na akkor most gondolkozzunk. Melyik lehet az a cselekmény, amely kirobbanthatná?

CÍM:

TOP10 legesélyesebb harmadik világháborút kiváltó okok kezdeményezései

Mely országok között lehetne ilyet?

Például esélyes egy Izrael-Irán, vagy Észak-Korea, Dél-Korea, vagy anno Oroszország- Grúzia, amibe London is beleszólt, így meg már majdhogynem vilgáháború is volt...

Szóval szerintetek hogy alakulhatna ki gyorsan egy VH?

(tudom, ez egy beteg kérdés, és nagyot is néznék, és nem lennék ilyen boldog, ha kitörne, de akkor is elegem van már a sok harmadik világháborús emberből. ez olyan, mint amikor havonta volt világvége.)


2010. dec. 2. 23:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem.


(ezt azért írtam én, hogy ne kelljen senkinek se ilyet írnia első hozzászólóként. Azért vicces lesz, mert a második is ezt fogja írni :))

2010. dec. 2. 23:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Háttőizé...Nem.
2010. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem.
2010. dec. 3. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tegyük azt.
2010. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Izrael és Magyarország közt tör ki, a szintén zsidó USA meg beleszól.
2010. dec. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Észak-Korea vs. Dél-Koreára tippelek...
2010. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy Észak-Dél Korea nem akkora helyzet, Észak mellett senki nem lépne be. Így meg csak egy sima megszállás lenne. De 10. helyezettnek elmegy.
2010. dec. 3. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
miattuk fog kitörni, mert h*lyék!
2010. dec. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem Marika néni nem fogja visszadni Józsibácsinak a köcsönkért cukrot amiért Józsibácsi belenyír majd Marikanéni gyepébe ekkor Marikanéni megkéri Kálmán fiát hogy Rózsi barátnőjével lépjenek be a háborúba, de Józsibácsi is meghallja ezt ezért ő barátját Gézát és nővérét Julit hívja segítségül ezt megghallva a NATO besegít Marikanéninek viszont Oroszország, Kína, India, és az arab államok Józsi bácsit támogatják végül a harmadik táborként beszáll észak-korea is mert ők nem kaptak cukrot Józsi bácsitól...valahogy így lesz:)
2010. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Picit még tovább mélyül a hasadék a békemenetes birka fideszesek és a csóró nyuggeres mszp-sek között.
2013. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!