Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » HMEi Fegyveres Biztonsági Őr...

HMEi Fegyveres Biztonsági Őr 24/72 ben szerintetek mennyit visz haza tisztán?

Figyelt kérdés
Milyen tételekből adódik össze ez az összeg?
2010. dec. 28. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:

kb 80000-re tippelek, de mivel 24/72-ben dolgozik, így nem olyan vészes ez az összeg, hiszen mellette simán el tud menni másodállásba.

Szal ha van lehetőséged meglépni egy ilyet simán vállald be.

2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már benn vagyok, de még nem tudom, mi legyen a másodállás, mert a többi szolgálati beosztással ez üti egymást, a szakmámban pedig nincsen munkalehetőség.
2010. dec. 28. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a szakmádban dolgozni, én mondjuk futár vagyok másodban pedig műszakis végzettségem van.
2010. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én eredetileg épületszobrász vagyok, de annak már leáldozott, de vagyok raktáros is, de azt sem lehet ezzel összefésülni.
2010. dec. 28. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem egyébként h mennyit keresel ezzel a fegyveres b. ő. állással? vagy még nem kaptál fizetést?
2010. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd jan 1. kezdek, és minden félét hallottammár. Szerintem is ilyen 80 000 Ft körül, és ehhez jönnek még a cafetériák, térítések...
2010. dec. 28. 18:24
 7/10 Utasinformátor válasza:
Ha van érettségid is, én azt javaslom, hogy tedd le a magánnyomozói vizsgát és váltsd ki az engedélyt is hozzá + egyéni vállalkozói, így keresetkiegészítésként vállalhatsz ügyeket szabadidődben. Bár akkor előny ha van B jogsid és saját kocsid is, mert lehet, hogy sokat kell jönni-menni. Én pont így akarom, hogy vagyonőri+fegyvervizsa után bankbi őrnek menni (mert azzal csak munkanapokon kell melózni) és mellette magánnyomozóként maszekolni.
2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Vidéken szolgálatonként kb 11.000 forintot kapsz, Budapesten és a nagyvárosokban 1-2 ezerrel több a napi bér.

Én is az EI-nél vagyok FBŐ (ÖVT tartalékos), de mostanában olyannyira nőttek a követelmények és az elvárások, hogy gondolkodóba estem itt hagyni...

2013. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 djtoma válasza:
Valakinek valamilyen ismertsége esetleg amivel be lehet kerülni a katonasághoz fegyveres őrnek? Hajdu-Bihar megyében
2014. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Budapesten 180-250 körül keresnek a fegyveresek.
2016. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!