Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Főiskolai végzettséggel/nyelvv...

Splash kérdése:

Főiskolai végzettséggel/nyelvvizsga még kell/, szakoktatói papírokkal, műszaki, kresz, gyakorlati oktatói, iskolavezetői oklevelekkel, nehéz és könnyűgépkezelőivel, B-s jogsival meglévő alkalmasságival 33 évesen szerződésesnek bekerülni van esélyem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja,és eddig úgy néz ki,hogy lövész leszek,de azt mondták,hogy ez még változhat,attól függ,hogy hol lesz hely.Először azt mondták,hogy Hódmezővásárhelyre kell mennem,most eddig úgy áll,hogy Tata.Szóval még semmi sem biztos... De itt több katona is említette már,hogy a honvédségnél csak az a biztos,ami már megtörtént. :)
2011. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 vzs ***** válasza:
mindenképpen van esélyed! :) csak egy nyelvvizsga és aranycsillag! :D
2011. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Kedves VZS!

Neked milyen papírjaid vannak?

Nagyon rálátsz a dolgokra, ezért nagyon jó katonának tartalak.

Képben vagy, mert szinte mindenhez hozzászólsz.

2011. jan. 24. 21:15
 14/22 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer találkozunk személyesen is egyenruhában.
2011. jan. 24. 21:16
 15/22 vzs ***** válasza:

én tts vagyok, de nagyon sokat küzdöttem, hogy bekerüljek, gyermekkori vágyam volt bejutni. nagy nehézségek árán bejutottam, azóta híven az eskühöz legjobb tudásom szerint végzem a dolgom. nem keresek túl sokat, de ha ennyit se keresnék, én akkor is szívesen mennék be minden nap és lelkesen indulnék el minden gyakorlatra. évek óta csinálom, mindig jön valami, ami átlendít az esetleges holtpontokon.

sokan mondják, hogy majd elmúlik a lelkesedésem egy két pofon után, ez majd elválik, egyelőre nagyon úgy érzem, megtaláltam a számításom! :)

sok sikert a jelentkezéshez, ha fejlemények vannak, szívesen olvasom! :)

ha kérdésed van, az meg jöhet! ;)

2011. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 vzs ***** válasza:
egyébként azért írok mindenhova, mert amikor én szenvedtem, hogy bejussak, kergettem az információt, soha sehonnan nem kaptam értelmes válaszokat, mindent ki kellett nyomoznom. ezért jó ez az oldal, ezért örülök, hogy sokan itt megkapják az infót, amit a toborzó irodában nem, vagy torzítottan.
2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hello vzs!

Te hogy jutottál be a honvédséghez és milyen "szenvedés" árán? Milyen beosztásban dolgozol?

Mennyivel előtte szólnak, ha vonulni kell?

Egyébként ezt szeretni kell,mert aki csak úgy megy annak előbb - utóbb vége jól gondolom?

2011. jan. 27. 11:05
 18/22 vzs ***** válasza:

írtam több helyen, hogy eredeti beorol semmit sem írhatok, bocsánat.

sok szenvedés volt benne, mert elég light voltam középsulis koromban, aztán zrínyire nem vettek fel, elmentem szegedre egyetemre, onnan kinizsi, nagy nehezen bejutottam, azóta katona vagyok. :D

2011. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 vzs ***** válasza:
nekem 1-1,5 hónappal vonulás előtt szóltak
2011. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor neked egyetemed és Kinizsid is van?
2011. jan. 27. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!