Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A közeljövőben nem tervezi a...

A közeljövőben nem tervezi a Magyar Gárda, hogy Gyöngyösre is kivonuljanak, úgy mint Gyöngyöspatára?

Figyelt kérdés
Itt Gyöngyösön is nagy szükség lenne rá,mert még napközben is félve közlekedik az ember az utcán,mert tele van az egész város cigányokkal,főleg a buszmegálló környéke,és az Északi városrész.
2011. márc. 16. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel velük a kapcsolatot, de ott van még a Betyársereg is.
2011. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok róla. Jelezzétek a megyei kapitányságon, vagy a Vona Gábornak. A gyöngyöspatai cigánybrancsot is neki mondták el egy lakossági fórumon -mert ő ilyet is tart.

[link]

2011. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Eddig csak kis falvakban mert vagy tudott erőt demonstrálni ez a társaság. Ha tényleg folytatnák ezt a törvényen kívüli rendfenntartó tevékenységet, és városokat vagy nagyobb összefüggő területeket is megszállnának, az már polgárháborút jelentene. Tényleg ezt akarjuk?
2011. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 doboszoli ***** válasza:
100%

Nem, nem akarjuk.

Inkább rettegésben akarunk élni. Ez nem túlzás, sok helyen nagyon is igaz.

Vagy várunk, hogy leteljen a két hét, amit Pintér ígért a választási győzelem narancsködös mámorában.

2011. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem erre gondoltál?

[link]

Mert ha igen, akkor ugyanennyi az esély arra.

2011. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Valamit már tényleg tenni kéne,mert a dolgok csak egyre jobban el fognak fajulni,főleg ha hagyjuk.
2011. márc. 16. 19:21
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

17.58: Ha jól értettem, nekem válaszoltál. Én is nyomtam a zöldet, mert nagyon jól visszavágtál. De vissza is kérdeznék: Tényleg teljesen alaptalan, hogy én az ilyen betyár rendfenntartók magánakcióitól is rettegek? Nem személyesen, hanem úgy általában. És úgy látom, ezzel itt egyedül vagyok a gyk-án, és egyre inkább a való világban is.


Szóval nekem az a problémám, hogy nem véletlen, hogy pár ezer éve már minden államban az erőszak állami monopólium. Ha megtörtént az, hogy nem állami szerv gyakorolta a rendfenntartást, vagy az ahhoz kapcsolódó erőszakot, az minden államban súlyos zavart jelentett legyen az feudális anarchia a középkorban, vagy különböző párthadseregek a modern időkben (náci párt a weimari Németországban, kulturális forradalom Kínában). Az a fő baj vele, hogy az állami erőszak szabályozott, eljárásokhoz kötött, míg a magánerőszak szükségszerűen önkényes, nem szabályoktól, hanem kis egyéni csoportok belátásától függ, és végső soron mindig anarchiába torkollik.


Lehet, hogy szimpatikus fiúk ezek a betyárok, gárdisták stb., és ahogy hallom a lakosságtól, igény is van rájuk, csak nekem maga az elv bibis. Nektek ez nem gond egyáltalán?

2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Ajvék és rettegéSS! A Gárda Gyöngyöspatán 50000 romát porajmososított el! Rettegj velünk! Együtt könnyebb! 44!

XD XD XD

2011. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
19:26! Valahol neked is igazad van,de akkor mégis mit lehetne tenni? Mert ezeknek az embereknek a szép szó már régen nem ér!
2011. márc. 16. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális rendőrséget kéne csinálni. Nem a miniszterelnök úrnak kéne milliárdokból magánrendőrség. Milyen terrorveszélyt hárít el a Terrorelhárító Központ? Meg most hallom, hogy erre az EU-s elnökségre is milyen rengeteget költünk. 110 milliós autókkal szállítják a főméltóságokat. Ne mondja nekem senki, hogy olyan nehéz lenne elfogni a falusi tolvajokat, vagy az erőszakoskodókat. Ott helyben mindenki tudja, hogy ki terrorizálja őket. Tessék talán kimenni, és elfogni. De a magyar rendőrségnek erre nincs kapacitása, nem is érdekli őket. Pedig a sok milliárdos rongyrázás költségeiből meg lehetne ezt is oldani.
2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!