Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit keresnek az Afganisztá...

Mennyit keresnek az Afganisztánban szolgáló magyar katonák?

Figyelt kérdés
Nem, nem akarok kimenni, csak érdekel, hogy vajon mennyiért teszik kockára az életüket az emberek. 350e Ft-ot hallottam havonta, ez szerintem nagyon kevés.
2011. márc. 19. 14:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%
a többbség nem is azér csinálja... vagy azt hiszik, h menő (ez a ritkább) vagy csak így tudnak megélni
2011. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Á,a férjem Szarajevóban volt,ott kapott 350-et 4 éve.
2011. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Beosztástól függ. Egy valakiről tudom, hogy ő például 600 ezret tesz zsebre havonta.
2011. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Fél millát simán megkeresnek. És ha belegondolsz, hogy ez megmarad, azért nem olyan rossz.
2011. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
akinek se családja se senkije, nincs semmiért élnie, annak megéri
2011. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a p.csába ne lenne miért élnie?Egyébként én is 350-ről tudok.
2011. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én 500 e-t hallottam ... de szerintem ez változó.
2011. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát gondolom ez rendfokozatonként változik, egy tiszt biztos többet kap mint egy tiszthelyettes. Amúgy olvasgattam halálozási statisztikákat, és érdekes, hogy köztúti balesetben civilként nagyobb az esély meghalni, mint pl Afganisztánban állomásozó katonaként. Mindig is érdekelt a katonai pálya, ha nem magyar lennék akkor biztos be is próbálkoznék vele.
2011. márc. 20. 13:18
 9/11 homo ludensz ***** válasza:
Elsősorban pénzt és nem hazafiságból, virtuságból vagy egyéb kretén gondolatok miatt jelentkeztek amit a mai keresetek mellett meg is lehet érteni. Anyagi biztonságot tud teremteni és később itthon könnyebben boldogul. A tisztek főtisztek értelemszerűen többet kapnak de felelősek minden magyar katonáért azok biztonságáért tehát minden döntésükért. Mindenki maga dönt hogy mit vállal,neki meddig éri meg.
2011. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rangtól függ.

Viszont tudom hogy nem mehetsz csak úgy ki.

Olyat engednek ki akinek nincs feleség, gyerek stb, ha van akkor szó szerint könyörögnöd kell hogy kimehess.

Amúgy én havi 1,5millát hallottam, de az már tiszti fizetés volt.

2011. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!