Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hátrány a tetoválás a hadsereg...

Muaythai365 kérdése:

Hátrány a tetoválás a hadseregnél?

Figyelt kérdés
Alkaromon van elég nagy tetoválás ez hátrányt jelent a honvédséghez való felvételin vagy esetleg Tiszthelyettesi iskolába?
2011. máj. 22. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mért lenne hátrány? Elijeszti az ellenséget?
2011. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom, alkaron mondjuk eléggé látható helyen van. Énis gondolkodtam a katonaságon és olvasgattam is a témában, de nemtaláltam erre való utalást, ugyanis nekem a vállamon van tetoválás, de az még rövidujjú pólóban sem látható. Szerintem kérdezz rá egy toborzóirodában.
2011. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg annyiból, hogy az ellenség hamarabb megjegyez a tetkód miatt. De lehet, hogy hülyeséget írtam, javítsatok ki
2011. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendőrságnál nem lehet és más rendvédelmi szervnél nem tudom hogy van ezért érdekelne tapasztaltabb ember válasza :)
2011. máj. 22. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem lehet tetkóval rendőrködni, én kapásból 3-at láttam egymás mellett.
2011. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha felvételi után csináltatja nem probléma
2011. máj. 23. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos hogy nem hátrány.

Nézd meg a Véderő parancsnokát, Eszes Tamást, úgy tudom légiós is volt, aztán mégis tele van tetoválva mindkét alkarja...


Amúgy az ellenség nem fogja figyelgetni a tetkódat. Az max. a kémeknél vagy ilyesminél gáz, de adott esetben a fronton semmi jelentősége nincs, ha megjegyeznek a tetkódról. Legalább könyebben azonosítják a hulládat majd :)

2011. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Magyar Honvédség-re gondoltam és az iskolába való felvételinél mert sok helyről hallotam hogy egyenruha alól nem lóghat ki.
2011. máj. 24. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
És nyári vagy téli gyakorló alól nem lóghat ki? Na mindegy, én erről még nem hallottam, de ha annyira érdekel ne itt érdeklődj, mert itt úgysem fogsz korrekt választ kapni, hanem írj max. egy mailt a honvédségnek...
2011. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy a tetoválás nem látszódhat ki az egyenruha alól és ha már megvan akkor nem ábrázolhat tiltott önkényuralmi jelképet stb...(magyarul normális embernek nézzenek ha látszik akkor is)
2011. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!