Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor lesz a harmadik vilaghab...

Mikor lesz a harmadik vilaghaboru?

Figyelt kérdés
Mert ha lesz tuti mindnyajan meg halunk mert az egyik fel ugy gondolja hogy most le dobok egy atombombat aztan gyozunk.Milyen jo is lesz ki nyirunk mindenkit aztan csa.A fold elpusztul vele egyutt minden elo leny.De nem szamit hiszen gyoztunk.Mind az,hat nem is tudom mihez hasonlitani ezeket a b-zikat.Nem torodnek semivel.De kit erdekelne ha szitava lonek egymast,nem?Csak ne pusztitsanak mar el mindent.Ez az en velemenyem mondthatod a tiedet is.
2011. júl. 12. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
“Azt nem tudom, hogy a Harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel.” (Albert Einstein)
2011. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
10%
amikor a vérfasiszta mocskoszájú JOBBIK trónkrakeról és Viktorkirályt számúzik
2011. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igazad van.
2011. júl. 12. 20:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Elmarad.
2011. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt mondjak az emberek hogy kuzdj a hazadert es add erte az eleted (hazam) hiszen nekem nincs hazam.Miert kuzdenek hiszen itt megbelyegeztek utalnak megvetnek.Ez lenne a hazam?
2011. júl. 12. 20:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, ha a teljes atomarzenált kilőnénk, akkor sem tudnánk kiirtani az életet erről a bolygóról :)


Amúgy nem lesz atomháború, ugyanis ennyire ők sem hülyék, és pontosan tudják, hogy a reakció rá halálos lenne számukra is.

2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
75%

Reméljük azért nem lesz,sok ártatlan ember halna meg :( és szerintem előbb lesz polgárháború :S

Megkérdezhetem ezt hogy érted: A kérdező kommentje:

Azt mondjak az emberek hogy kuzdj a hazadert es add erte az eleted (hazam) hiszen nekem nincs hazam.Miert kuzdenek hiszen itt megbelyegeztek utalnak megvetnek.Ez lenne a hazam?

2011. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

manapság a háborúk legkevésbé a területekért folynak. sokkal inkább az emberekért, azaz a vásárlóerőért.

hülyék lesznek kinyírni a fogyasztókat, különben nem lesz kinek eladni azt a sok xart.

2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az USA össze nem omlik, nem lesz 3. világháború.


Ha meg lesz, akkor egy új korszak kezdődik bolygónk számára, de mindenképp ember nélkül! Néhány száz millió év múlva szerintem újra kialakulhat majd az élet valamelyik pici túlélő állatkából.


A kérdezőnek meg annyit, hogy szerezz be egy magyar billentyűzetet, mert így még az is félreérthető, hogy a hazádról vagy a házadról beszélsz-e. :-)

2011. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Erdekes megertedted.
2011. júl. 13. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!