Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy lehet bekerülni, egyáltal...

Hogy lehet bekerülni, egyáltalán jelentkezni a titkosszolgálathoz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Elsősorban, azt igen csak, ki "kell érdemelni"!

Ugyan is jelentkezést, nem-igen fogadnak el.

2009. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ne akarjál oda menni dolgozni

egyszer belépsz - soha többé nem léphetsz ki

nincs munkahelyváltás - vagy ha ténylegesen van is, akkor is csillag lesz a neved után képletesen!

ha szüleid nem voltak befolyásos emberek, sok esélyed nincs

ha mondjuk apukád kgb akadémiát végzett, lehet keresnivalód

ha ávh vagy III/III főcsoportfőnökségben volt felmenőd sikeres lehetsz

kérdés az is mit tudsz titkosszolg-ról?

kapásból hányat tudsz felsorolni?

ha okos vagy nagyon és tudsz idegen nyelveket is akkor nyerő lehetsz

de nem tanácsos - nagyon nem ilyenekkel kezdeni

jó az is zsidó vagy - és ezt tudod bizonyítani

2009. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez igen is jelentkezés alapján megy, de ha nincs semmi kapcsolatod, nincs rá esély. Én nem nagyon kezdenék velük a helyedben, mert ez tényleg egy életre szól, aztán nincs pardon...
2009. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat. Egyébként ezekkel teljesen tisztában voltam, hogy ez egy életre szól stb.. Egyébként, az hogy ha sikeres ember az egyik ősöd, az miért előny?? kapcsolatok? vagy minek? Ha még ráadásul híres is, akkor meg aztán még lehet, hogy te is ismert vagy. A másik a zsidóság... Azt tudom, hogy az izraeli titkosszolgálat a legjobb a Földön. Na és, hogy a zsidók okos emberek; na jó ezt az utóbbit nem írnám alá, hisz ők még mindig a Messiást várják, holott az már rég megjött...
2009. ápr. 16. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Az NBH honlapján elolvasható, hogyan lehet felvenni velük a kapcsolatot.


Minimum érettségivel kell rendelkezned, de a diploma (és a nyelvtudás) nagy előny. Alkalmassági vizsgálaton és átvilágításon kell átesni. A jelentkezők kb. 5%-át veszik fel végül.

2009. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!