Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen Tengerészgyalogos...

Tíííbor kérdése:

Milyen Tengerészgyalogos Felderítőkkel kapcsolatos tartalmak vannak?

Figyelt kérdés

Olyan tartalmakat szeretnék, mellyekben le van írva, hogy hogy lehet bekerülni közéjük, mi a feladatuk stb...(de ezek közül, ha csak az egyikről van, az se baj)


előre kössz.


2011. szept. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

A nevük Force Recon


[link]


Itt minden le van írva, illetve erről az oldalról át tudsz menni a saját toborzó oldalukra, ahol akár írhatsz is nekik.

Egyébként azt jó, ha tudod, hogy ezek a leírások egyáltalán nem azt tartalmazzák amiről a felvételi szól. Az, hogy le kell tudnod nyomni x fekvőt meg le kell tudnod úszni x métert semmit se jelent. A válogatás nagyon összetett és sokrétű. Ja és csak akkor lehetsz tag, ha már pár éve tagja vagy a haditengerészetnek vagy a tengerészgyalogságnak.

2011. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már tagja kell lenni a tengerészgyalogságnak, pff na ezt nem tudtam, ez viszont így 1- pont. És azt nem tudod, hogy egyáltalán az megoldható, hogy egy magyar katona, mondjuk egy katonai egyetemet elvégezve ezek közé bekerüljön?
2011. okt. 1. 17:27
 3/4 Katona895 válasza:
A kolléga a felderítőkkel kepcsolatban írta h tengerészgyalogosnak kell lenned... előbb megnézted volna jobban h mit küldtek... arra meg h közéjük bekerülj (sajnos) semmi esélyed mivel nem az USA szülötte vagy... viszont ha jól tudom a Ranger kiképzésben lehet részed ha jól elvégzed idehaza a Rohamlövész kiképzést, van megfelelő nyelvtudásod és a feljebbvalóid javaslatád beszerzed...
2012. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katona895 válasza:
lehet h én értelmeztem rosszul a reakciódat, ha így van akkor azért elnézést!
2012. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!