Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szemüvegesként milyen beosztás...

Szemüvegesként milyen beosztásokat tölhetek be a katonaságnál?

Figyelt kérdés
A fizikai állapotom kiválló és egészségileg is minden rendben van, azt az egyet leszámítva, hogy szemüveges vagyok. Így lehetek esetéeg ejtőernyős lövész?
2009. jún. 5. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A katonaorvos biztos meg tudja mondani Neked.
2009. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ha lehet nem szivesen mondanám el, hogy szemüveges vagyok! Ki lehet játszani a szemvizsgálatot?
2009. jún. 5. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szemüveges vagy, aztán majd szemüveg nélkül leszel lövész? Szar látással? Ne akarj katona lenni.
2009. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehetsz:D Ma már minden nyomi katona akar lenni?!
2009. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Írnok lehetsz. Vagy raktáros.Vagy szakács.
2009. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 inspector callahan válasza:
86%
Lézeres szemműtét után lehetsz bármi.
2009. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Persze akár még pilóta is.. csak más országokban úgy hívnának,hogy Kamikaze!! :D
2009. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
néztem videókat irakról.. hát az amerikai gyereken szemüvege volt és mesterlövészpuska a kezében..:D mondjuk az egy teljesen más felfogás ami ottvan..
2009. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kitudom játszani a szemvizsgálatot, az a trükköm, hogy jól látok szemüveg nélkül is, csak néha elfárad a szemem emiatt kell. Kijátszani úgy lehet még, hogy megtanulod a szemvizsgálós táblákat. Pár darab van összesen amiket használnak, csak azt is meg kell tanulnod, hogy mikor hova mutatnak.

De én ellenzem az ilyen orvosi izék kijátszását, egyik ismerősömék lazán lefizették a szemorvost, és súlyos balesetet okozott, egy lány komolyan megsérült, maradandó károsodással. Igaz a srác füvezett is.

2009. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömet enyhe gerincferdüléssel is felvették(na persze valahogy ki sikerült játszania a dolgot a katonaorvosnál).Biztos vagyok benne hogy a szemüveg nem akadály a katonai pályán,csak nem mindegyik funkciót töltheted be(Pl:mesterlövész,pilóta..és ehhez hasonlók).DE mint ahogy fentebb is említették "lézeres szemműtét" és máris nyitva előtted minden.Még tiszt is lehetsz.
2009. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!