Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar Nemzeti Arcvonalról?

2009. jún. 28. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Én ismertem olyat, aki ennek tagja. Szerintem egyszerre félelemkeltő és nevetséges is. Nemzetieskedő felnőtt férfiak gyerekek szintjén katonásdit játszanak. Ennyi.
2009. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok, hozzá tenném, hogy félelemkeltőnek azért tartom, mert ezeket a gyermeteg játékokat valódi fegyverekkel játszák.
2009. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Honnan szerzik be az igazi fegyvereket? Miért nem csinál semmit a rendőrség és az nbh?
2009. jún. 28. 17:26
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Jó kis szórakozás annak, akinek már se a CounterStrike, se az élő paintball nem elég, viszont igazi katonának mégse mer beállni (vagy ha beállt, akkor az mégis kevés neki).
2009. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát a fegyvereiket általában illegális úton szerzik be. Megvannak az összeköttetések. Arra meg nagyon figyelnek, hogy ne legyenek beazonosíthatóak. A felvételeken sem lehet pl. arcokat látni. Nem véletlenül. Ha nagy ritkán arccal együtt mutatnak valakit, abban biztos lehetsz, hogy az az illető rendelkezik engedéllyel a fegyvereihez. A többi nem igazán. Különben nem is egy emberke akad közöttük, akit figyel az nbh, volt olyan is, aki már megszívta, de a többség ügyesen bújkál.

Mondom, gyerekesen megszállott emberekről van itt szó, akik azt gondolják, hogy majd ezzel megváltják az országot és egyszer majd harcba indulnak. Szánalom.

2009. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az unokatestvérem mna tag. Annak ellenére hogy bennünk zsidó vér is csörgedezik.
2009. jún. 28. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Mióta az egyik ismerősömet nagyon cserben hagyták a legnagyobb bajban, pedig egyfolytában a bajtársiasságról beszéltek neki, azóta inkább gyűlölöm őket, mert nagyon álszentek.
2009. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy militáns,Hungarista elveket valló, katonai hagyományőrző társaság.Régebben jó véleménnyel voltam róluk.Azt hittem hogy normális,nemzeti érzelmű,értelmes fiatalemberekből álló csapat.De mikor megismerkedtem pár tagjával rájöttem hogy itt megint csak az a primitív,tuskó,alkoholista skinhead banda van.Akiknek csak egy jó szórakozás,"társasági élmény" az egész.Magáról a Hungarista ideológiáról is csak keveset tudnak.Olyanok ők mint egy rossz alma.Ami kívülről lehet hogy szépnek,jónak mutatkozik de belülről rohadt.Én mondom a Magyar Gárda jobb csapat.Bennük nem volt akkora csalódásom.
2009. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, kívülről jó társaságnak tűnik. Az hogy gyerekek akik háborúsdit játszanak? Nekem nem úgy tűnik.

Egyébként az utolsó komment érdekelne. Eddig úgy tudtam már régen kirugták az alkoholista skinhead bandát.

2009. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Most őszintén, mit kéne gondolni ezekről a szélsőségesekről? Unják magukat, nincs mit csinálni, szórakoztatják egymást. Ennyi.
2009. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!