Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek helikopter...

Hogyan lehetek helikopter pilota Magyarorszagon, ha roman allampolgar vagyok Erdelybol. Nagyon szamit az 1920-as ev?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a magyar honvédséghez jelentkezel, magyar állampolgárnak kell lenned.
2009. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha 1920 előtt születtél, akkor már erőteljesen túl vagy a nyugdíjkorhatáron. Egyébként meg az számít nagyon, hogy román állampolgár vagy. Így Romániában biztosan lehetsz pilóta.
2009. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy magyar állampolgár, akkor ha fejre állsz, akkor sem lesz belőled itthon pilóta. Jogilag te külföldi állampolgár vagy, a MH meg nem idegenlégió. Szomorú, de ez van. Nem az 1920-as év számít, hanem az, ami az útleveledben van.
2009. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Várj 2010ig!


Ha a Jobbik megnyerné az országgyűlési választásokat biztos vagyok benne hogy megkapnák a Magyar állampolgárságot a külföldön élő magyarok.


A román hadsereget meg kérlek NE erősítsd a tudásoddal/tehetségeddel :)

2009. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok,nem vagyok nyugdijas.En a roman hadsereget nem akarom erositeni tudasommal
2009. júl. 21. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold meg mert lehet,hogy fasza dolognak tűnik katonásat játszani valójában nagyon nem vicces,hogy mindent a szádba rágnak még azt is megszabják kivel lehetsz jóban és a családalapításról szőtt álmaidtól is elbúcsúzhatsz.Én tisztnek tanulok és személy szerint nem bántam meg de ez én vagyok mert ismerek olyanokat akik teljesen megtörtek és baszhatják az egészet mert nem jó pályát választottak és erre csak most jöttek rá.


Ha fölvállalod a következményeket a szivatásokat stb akkor hajrá.

2009. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak azert akarnék a magyar honvédséghez belépni,mert sose ment nekem olyan jól a román nyelv,és ezért a románoknál többet szivatnának.
2009. aug. 29. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!