Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Depressziósként alkalmas...

Depressziósként alkalmas vagyok katonai szolgálatra, sorozásra?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy jelenleg nincs sorozás, csupán az arra alkalmas személyek adatainak összegyűjtése zajlik egy (ne adj Isten) a jövőben bekövetkező katasztrófa- vagy háborús helyzet esetére.


Évek óta küzdök depresszióval és szorongással, amik megkeserítik az életemet (jelenleg Frontin-t szedek emiatt, korábban Xanax-ot is). Emiatt kérdezem, hogy egy esetleges sorozás alkalmával mire számítsak (jelenleg 28 éves vagyok).


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. szept. 23. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy arra hajlamos hogy kárt okozz szerintem gond nélkül besoroznak, csak azzal a különbséggel hogy más feladatot kapsz. Katonaságon belül is vannak különböző feladatok, bátyámat amikor besorozták mert akkor még volt ilyen akkor ő neki aranyélete volt ott, ő írnok volt és szinte mindig hazajöhetett, annyi volt a lényeg hogy 6 kor meg kellett jelennie ott elvolt délután 2-3 ig aztán mehetett a dolgára.
2012. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmiféle sorozás a sorkatonaságot nem állítják vissza. A katasztrófa védelem nem katonaság! Ilyen volt régen is a sorkatonaság mellet is, Polgári Védelemnek hívták.
2012. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Skydive ***** válasza:
Utolsó mindent elmondott....
2012. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!