Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 7 éves idegenlégiói szolgálat...

7 éves idegenlégiói szolgálat után hova lehet menni dolgozni M. o-n?

Figyelt kérdés

rendőrségi szerveknél vagy valahol lehet dolgozni követelmények nélkül úgy hogy csak idegenlégiós voltam?

testőr vagy valami?


2009. aug. 13. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán maszek testőr cégnél. A fegyveres erőknél nem szeretik a légiósokat.
2009. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy szolgáltál 7 évet, ha 5 éveket lehet aláírni?
2009. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Helló! Én is szolgáltam az idegenlégióban! Ha jól tudom Franciaországban az 1ik városban van egy cég aki testőr munkákat ajánl volt légiósoknak többnyire Haiti-n! Szerintem járj utána.
2009. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én nem voltam még idegenlégiós csak igy irtam ki hogy kapjak válaszokat! :) 17:25-ös válaszolótól kérdezem hogy ha rosszak a fogaim és megcsináltatom akkor nem repitenek ki a légióból? én ugy tudom hogy igen csak akkor nemtudom mi van akkor ha valaki megcsináltatja.
2009. aug. 13. 19:38
 5/9 A kérdező kommentje:
vagyis úgy tudom ha rosszak akkor repitenek ki
2009. aug. 13. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, h mennyire rosszak a fogaid!? Ha wan 1-2 lyukas fogad, az nem gáz! Egyébként ha megcsináltatod őket, akk felwexnek!
2009. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pont két rossz fogam van azt megcsináltatom meg talán fogszabályzó eggyátalán az is kell ha a fogakat nézik akkor mindent néznek minden számit?
2009. aug. 14. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem nézik..
2009. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha súlyosan deformálódott a fogsorod, akkor az egészségügyi probléma. Ha csak kicsit ferde akkor nem baj.
2009. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!