Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katona lehetek...

Szerződéses katona lehetek szakközépiskola után és szolgálhatok majd külföldön?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy vannak alkalmassági vizsgálatok utána lehet menni, de sima civilként mehetek és nem M.o-n hanem irakban szolgálhatok majd? és ott mennyi ft/hó? kb. mennyit egy sima katona?
2009. aug. 19. 17:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és kiméljenek azok akik próbálnak lebeszélni róla konkrét válaszokat várok! A válaszokat előre is köszönöm!
2009. aug. 19. 17:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Most sima civil akarsz lenni vagy katona? Ha katona leszel (aláírsz x évet, végigcsinlod a kiképzést, lehúzol pár évet itthon és utána mehetsz külföldre)
2009. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nekem egyik ismerosom a legioba volt igaz francia orszaga kikepzesen es utana 5 evig szolgalt irakban , a fizeteserol nem beszelt de biztos hogy sokat kapott , mert nagyon jol el most azt mondta aki ott kibirja az tobbet nem kell dolgozzon
2009. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, h egyből nem mehetsz külföldi kiküldetésbe, min. 1 év ha jól emlékszem, amit itthon kell lehúznod. Infó:

[link]

2009. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha csak 1 év akkor oké
2009. aug. 19. 20:09
 6/12 A kérdező kommentje:
de irakban mennyit keresnék???
2009. aug. 19. 20:11
 7/12 anonim válasza:
Ha kimész Irakba,meg fogod kapni azmellett a pénz mellett az itthoni katonai fizetésedet is,ami így együtt nem rossz,de azért az idegen légiónál jóval kevesebb,viszont pszichikailag nem kattansz be.1-2-3millió max. szerintem,olyan sokra ne gondolj,legalábbis én így emlékszem amikor az ismerősöm kinn volt,bár nála az volt a gond,hogy összevett mindenféle kütyümütyüt,a dvd-lejátszótól piáig,mindent,így aztán nem sok lóvéja maradt:D
2009. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na-na. Annyit tudok, hogy Afganisztánban 800 ezret keresnek havonta. Bruttó. Az 400 nettó.

A tisztek akár másfélszer ennyit.

Ennyiért én ki nem mennék.

Ehhez fanatikusnak kell lenni.

2009. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hat nem tudom de az en ismerosom 5 evig volt kint vett maganak 3om hazat 2 autot meg motrot es bele kezdett egy vallakozasba es meg mindig van penze es o is a legiba volt
2009. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a rögeszmém hogy az egyetem nem éri meg mert 25évesen jövök ki annyi idő alatt meg összekaparok sok pénzt azt kész. az ismerősöd 5évre ment a légióba?(az 1.szerződés annyi idő) vagy már volt rangja mielött odament?
2009. aug. 20. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!