Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg durva emberek az...

Tényleg durva emberek az idegenlégiósok, akik a francia idegenlégióban szolgálnak?

Figyelt kérdés
Nem a közhiedelmekre vagyok kíváncsi. Hanem személyes tapasztalatra. Nem lehet pl: egy szerető viszonyt kialakítani velük?
2009. szept. 1. 08:29
 1/5 anonim válasza:
74%
Miért ne lehetne szerető viszonyt kialakítani velük?Ők is emberek,csak Ők igazi férfiak fizikálisan!Sőt máshogy is,én így tapasztaltam!Igazából a gond talán az lehet,hogy Ők nagyon igazságpártiak,sokat látottak és kicsit lehet hogy máshogy gondolkodnak.Nehéz kifejteni hogy miben mások,attól is függ ki mit élt meg a légiós élete alatt.De nem durvák.
2009. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nekem a férjem légios volt és van még ez uton pàr légios ismerösöm /volt és még mindig légios is/, öket ismerve, nem durva emberek, mind boldog hàzassàgban, pàrkapcsolatban él! Csak kihasznàltàk a lehetöséget hogy, vilàgot làssanak és még fizessenek is érte! :) De természetesen biztos vannak durva emberek is, de olyan az utcàn is van! Az hogy valaki légios, vagy volt, nem személyiség meghatàrozo, valaki jobb emberré vàlik, van aki rosszabbà! De az az àltalànos tapasztalat hogy jobbà vàlnak, az én meglàtàsom szerint!

2009. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is idegenlégiós voltam, és nem tartom magam durva embernek! Igaz vannak olyan dolgok amik nem érintenek meg úgy mint egy átlag embert, de szerintem ebben nincs semmi!
2009. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A 3. válaszolótól kérdezném, hogy milyen dolgok? Pl.?

Azért egy vonzó nő csak ugyanúgy hatással lenne rád is, nem?

2009. szept. 2. 12:55
 5/5 anonim válasza:
Ez sem egy mai kérdés de hátha olvasod még kedves kérdező. Nem tudom, hogy pontosan minek a kapcsán tetted fel ezt a kérdést, de akárhogy is legyen szeretném eloszlatni az esetleges rémképeket, a magukba fordult csendes őrült vagy éppen a dühöngő terepmintás ruhákban feszítő vadállat légiósokról. Régen (legalább 50éve) lehetséges h volt egy meghatározó számú ilyen ember bár manapság ez ritka. Egyrészt azért mert sokakat elutasítanak az elején, vannak akik megszöknek (ha elkapják őket akkor is elbocsátják a szökötteket), valamint van akiről később derül ki, hogy alkalmatlan és akkor döntenek úgy, hogy felmentik a szolgálat alól. Na és ugyan mit gondolsz? Van egy ember aki éveken át, az év 365napjából kb. 300at a bajtársai között kemény körülmények között, kemény környezetben tölti. Vajon, hogy reagálna egy számára vonzó nő közeledésére, kedvességére illetve törődésére? Szerintem egyértelmű. :)
2010. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!