Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jó a magyar honvédség tisztjei...

Jó a magyar honvédség tisztjeinek és katonáinak a képzetsége?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem fejlett a haditecnika de az sz*rt sem és a legjobb fegyver az embernélkül.
2009. szept. 3. 19:43
 1/8 anonim válasza:
72%

Hé azért nem szarok a magyar fegyverek.Ott van az amd 65-ős.És valahol olvastam hogy az amerikaik szerint jobb mint az ak 47.Amugy sztem elég jó a képzetségük.De mit ér egy ilyen országban ahol a politikusok szart sem értenek az ország irányitásához.

15/f

2009. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Képzéssel szerintem nincsen problem, dehát alig van besorozható katonánk.

Atomfegyvernek meg ottvan Paks :)

2009. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A katonáink, uniós viszonylatba nincsenek lemaradva. A gyalogság fegyverzetének nem ártana fejlesztés Mondjuk Xm8-as gépkarabélyokkal. De én inkább mennék a légierőre. Még egy pár grippen, és sok F-35-ös. Csak is csúcsteknológiásakat szabad venni ebben a világban. Mert mondhat bárki bármit, de akié a légtér azé a hatalom. Teljesen mindegy hogy milyenek a gyalogosok, ha szétbombázzák mindet. UAV-ket is kellene fejleszteni. Nem venni, hanem nekünk fejleszteni! Egy ilyen hatalom birtoklása oly mértékben az UNIO vezető hatalmává tenné magyarországot, hogy nem lenne probléma a magyar nyelv szlovákiában. Inkább ezekre a fontos dolgokra fordítanának pénzt, és nem sz*ros focistadionokra, aminek felét ellobizás a másik feléből megépül a stadion és frankón tönkremegy, egy pár év mulva. Ez az a dolog amire magyarországnak egyátalán nincs szüksége, nem csak most de késöbb sem. Majd ha a magyar csapatok, világbalynokok lesznek akkor lehet róla szó, addig abszolút felesleges és hatalmas pénzkidobás.


Valamint ki lehetne használni hogy Magyarország összement:( Nagyon szomorú ez, de ha ez van akkor használjuk ki. Be kellene hálózni az országot kis hatótávolságú, föld-levegő rakétákkal, radarokkal. Ez is egy hatalmas előnyhöz juttatna bennünket. Valamint az ország szélén, a lepusztult telepeken, lehetne építeni katonai légtereket, amiket kiadnánk bérbe. Ebből is hatalmas pénzeket tudnánk szerezni. Erre készül románia is, azt hiszem, hogy az amerikaiaknak adnak ki egy régi repteret, de nem tudom nézz utána, sok infó van róla.


Szóval arra akartam kilyukadni, hogy szánalmas mire fordítjuk a pénzünket mikor sokkal fontosabb dolgaink vannak.


Szép napot!

2009. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Itt válaszoltak, hogy elavult kézifegyverek, atom, grippen, de a kérdés a következő volt: Jó a magyar honvédség tisztjeinek és katonáinak a képzetsége?

Úgy tudom, kitűnő a tisztjeink és a katonáink kiképzése.

2009. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos sz@rabb mint angliában vagy franciában vagy vmi komolyabb helyen. Komolytalan ez az ország és így minden ami benne van az is komolytalan bóvli.
2009. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 escrogar ***** válasza:
100%
a kiképzés jó, csak kevés, és a közelharci oktatás valami hihetetlen módon elavult és nevetséges...
2009. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mihez viszonyítva?
2009. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
pl akár a 90es évek közepéhez..(és ez előtt...) Szolnokon nagyon kemény kiképzést kaptak a 34. Bercsényi Zászlóaljnál.. mesélt ezt-azt bátyám.. a kiképzőtiszt(azt hiszem így hívják, javítsatok ha nem)ha nem tartottad rendesen a kezed (közelharc gyakorlaton) akkor acélbetkóssal megküdte a térdedet.. ez nem humbug.. ez tényleg igy volt..(ez csak egy példa volt.. hogy szemléltessem akkor milyen volt) most nem tudom mivan de biztos hogy gyengébb a színvonal..
2009. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!