Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hány éves a MH Kinizsi Pál...

Hány éves a MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2001. augusztusában a Magyar Köztársaság Honvédelmi Minisztere létrehozta a Magyar Honvédség egyetlen Tiszthelyettes képző intézményét, a Magyar Honvédség Központi Tiszthelyettes Szakképző Iskolát (MH KTSZI) Szentendrén, amelynek a neve 2003. május 29-től Magyar Honvédség Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola. A miniszteri határozattal megszűnt a Budapesti Szakképző Iskola és Kollégium, a Szolnoki Katonai Középiskola és Kollégium, valamint a Szentendrei Katonai Szakképző Iskola és Kollégium, melyeknek az új szervezet jogutódja. A haderő átalakítás részeként az MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola 2004. augusztus 01-i hatállyal átalakult, megváltozott a szervezeti struktúrája, és a neve. Az új elnevezés MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Képző Központ (MH KPTKK) lett. A jogszabályi környezet változásai miatt 2005. július 01. ismét átalakulást hozott. Az MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Képző Központ szervezetileg kettévált, ezzel létrejött az MH Szentendrei Kiképző Központ valamint - régi új nevén - az MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola (MH KPTSZI).


további részletek:


[link]

2009. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értetem hogy ha oda járnék hány TAnéves én ugy halottam kettő máshol 10 hónap és még sok más valaki megtudnámondani mennyi is pontosan?
2009. szept. 21. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a képzés
2009. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!