Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg ennyire vacak a...

Tényleg ennyire vacak a honvédség hogy miért olvasd tovább?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon vagy 100-szor írnak erről de mindenki csak fikázni és fikázni tudja honvédséget és oda akkarok menni hivatásosnak.

És a francia idegenlégiót megdicsö itti.Mondjuk az engem is érdekel!! de az maga egy kis létszámü elit (nem különleges alakulat)Persze hogy jobb mint a honvédség.


2009. szept. 29. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a Magyar Honvédség, kb. másfélszer akkora létszámú mint az Idegenlégió. Ezt azért akkora különbségnek nem nevezném.
2009. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért szar a honvédség, mert totál leépítették.
2009. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

francia idegenlégió:7699 katona


Magyar honvédség:29780 katona + 90300 tartalékos.

2009. szept. 29. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, nehogy már a tartalékosokat beleszámold. Még katonai autót is csak az utcán láttak.

És a köztisztviselőket sem kéne beleszámolni, akik kb. 6 ezren vannak. (minisztériumi dolgozók, ápoló a kórházban....)

Legyen neked kétszer annyi.

Ki lehetne ennyi embert is képezni.

2009. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van valahol 10-20-30-100ezer katona, ha a kiképzésük f.s illetve a felszerelésük elavult.
2009. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdésért de itt mindenki volt katona 2004 után , hogy ennyire tudja?
2009. szept. 30. 21:40
 7/12 anonim válasza:
100%
Figyelj csak a Francia idegenlégiósok igen jó kiképzést kapnak . A legjobb magyar honvéd tag ott lehetne úgy egy középszintű katona talán ez lehet a kérdésedre a válasz
2009. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
figyu én is szeretem az idegenlégiót.Most nem az volt a fő célom hogy azt fikázam hanem hogy miért mondja mindenki hogy lotifuti a honvédség?
2009. okt. 3. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

jelen állapotban, már nincs hivatásos katona avatás, és ha valaki már a rendszerben van, az sem lehet olyan könnyen hivatásos. Én (mint katonafeleség) a megélhetést látom a honvédségben. mai helyzetben az ember nem válogthat. lehet, hogy vannak olyan szerződéses katonák, akik havi 80-at visznek haza, de legalább azt hazaviszik. nem kell azon görcsölnie, hogy mi lesz holnap, kirúgnak, vagy nem???

Gondolom a francia légióba, nem olyan egyszerű bejutni, dehát ez a te döntésed...

2009. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Leépítették, de én szeretem a katonaságot és a régi lőterekre, bázisokra hetente kijárok. Jó látni, hogy milyen jó munkát végeztek, a kiépítéseket megirigyelhetné ma bárki!

És nem izgat más ország katonasága, nem máshol lakom, hanem itt! Sok pénzből könnyebb építkezni, mint itthon a semmiből! Franciáknál jobban adnak a katonaságra (is), de ettől nem kell lehúzni.

2009. okt. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!