Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha kedden jelentkezek a...

Ha kedden jelentkezek a toborzóirodában, hogy honvéd szeretnék lenni, akkor felvesznek pár hónapon belül, Vagy éveket kell várni?

Figyelt kérdés
Régen írták, hogy létszámstopp van és aki jelentkezik azt évek múlva hívják csak be, mert várólisták vannak már. Ez még mindig így van? Ill hallottam, hogy a toborzótiszt megkérdezi, hogy milyen beosztást szeretnék (pl: lövész, harckocsizó, utász, Gripen pilóta, aktakukac, akármi) és ha konkrét beosztást mondok akkor csak akkor hívnak ha pont olyan hely van, de ha azt mondom, hogy nincs konkrét beosztás, bármi jó, akkor több gyorsabban bekerülök? És ha igen akkor mennyivel gyorsabban? Köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal felvesznek.
2013. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kirááááály :D


am normális válaszokat -.-

2013. máj. 17. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Akkor nem vesznek fel azonnal. Ha neked ez a normális válasz.
2013. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pro Patria ***** válasza:

Mikor én voltam, nekem másfél év után szóltak először. Ha jó lett volna nekem a gépkocsivezető, és lett volna jogosítványom, szinte azonnal felvettek volna (ha meglépem a szintet), hónapokon belül, ahogy a következő felvételihullám lett volna.

Hogy azóta mennyit változott, nem tudom. Érdeklődj a toborzón.

2013. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát ha most jelentkezel és sikerül a felmérés akkor szeptemberbe indul majd az alapkiképzés úgy hogy addig várnod kell nem egyből mész majd :)
2013. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!