Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Rendészeti szakközép után...

Rendészeti szakközép után katonának is elmehetek? Ha el akkor hogy lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Ha tudtok még olyan tanácsot adni ami a katonai pálya elkezdését illeti akkor azt külön meg köszönném.

2013. okt. 5. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom Egyetemre nem akarsz menni, tehát ez nem játszik, ha rám hallgatsz akkor szentendrei tiszthelyettesei 1 érettségi kell csupán, közel sincs a Közszolgálati Egyetemhez, de még sem a 0-ról kezdessz egy toborzóirodán...
2013. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazából az egyetem is érdekel csak félek hogy túlnagy falat lenne.

Tunátok mesélni arról hogy milyen az egyetem illetve milyen szakra lenne érdemes mennem???

2013. okt. 5. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemzeti Közszolgálatei Egyetem honvédtisztképző kar, ha van egy kis szorgalmad és azért nem vagy teljesen hülye, gond nélkül felvesznek, a neheze ott jön, az első évben matek matek matek, aki nem bírja kiesik, tehát az nagyon meg kell húzni, bulik ilyenek nem játszanak pláne az első évben.

Azért ne menjen el a kedved az ezt követő évek már kellemesebbek lesznek, de napi 4 óra tanulás elengedhetetlen, de egy hangulatos barátságos környezet, itt még nem veszik annyira komolyan a "katonásdit" rend fegyelem hangsúlyozom ANNYIRA.

2013. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy hallotam hogy 3szoros túljelentkezés van és hogy kapcsolatok és befolyásos ismerősök nélkül nemigazán lehet bejutni az egytemre.

Mit tudsz erről mondani ez igaz??

2013. okt. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!