Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » ZMNE-n túéjelentkezés van?

ZMNE-n túéjelentkezés van?

Figyelt kérdés
Mennyi az átlag amennyitől kb. felvesznek?
2009. nov. 19. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg a felvi.hu-n? Ott mindent megtudhatsz, ami ezzel kapcsolatosan érdekel.
2009. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik szakra (mert rengeteg van)?
2009. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
katonai vezetöi
2009. nov. 19. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen,túljelentkezés van.

Mostanában nagyon divatba jött a katonai pálya és nemcsak a fiúk körében.


A ZMNE elég magas színvonalú egyetem és nemcsak a jelentkezőket válogatják meg hanem szelektálnak is.

Szóval ne számíts sok jóra.


Hogy felvegyenek ahhoz kell egy jó töri,matek,idegennyelv érettségi és kitűnő egészségi és mentális állapot.

Tehát ha bokasüllyedésed,gerincferdülésed,izületi problémáid...stb vannak vagy depressziós,idegbeteg vagy akkor tegyél le róla(legalábbis a katonai vezetői szakról).

2009. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nevetséges ez a bokasüllyedés stb. dolog. Háborúban szerintem nagyon mindegy. Attól meg, hogy ferde az ember gerince, el tudja sütni a puskát.
2009. nov. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Tuti, hogy tud lőni csak a a fizikai kiképzésen nem tud átmenni egy gerincferdült.
2009. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez a bokasüllyedés is csak ilyen ürügy, hogy szelektáljanak
2009. nov. 20. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 10:14


Figy. Én gerincferdüléssel aktívan és versenyszerűen sprotoltam, az edzések voltak 4 órásak és a végén a levezető 10 km-es futás.

2009. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gerincferdülés nem kizáró ok!

Gerincferdüléssel nem lehet ejtőernyős, rossz látással nem lehetsz lövész stb. De nem kizáró ok!

2010. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!