Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborúba mennél a hazáért?

Háborúba mennél a hazáért?

Figyelt kérdés

Ha igen hova? Milyen helyzetben döntenél így?


Például: Amerika koholt vádak alapján háborút indít magyarország ellen. Vagy a magyar hadsereg háborút indít a trianoni határok revízionálásáért. Vagy bármit el lehet képzelni. A kérdés ez: háborúba mennél a hazáért?

(Nem arra gondolok hogy szeretnél-e Afganisztánba menni)


2009. dec. 1. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
88%
Bár alkatilag nem vagyok alkalmas katonának, ha szükség lenne rám elmennék, de csak, akkor, ha minket támadnak meg, vagyis az ország területe veszélyben van. Ha valamelyik nagyokos politikus kitalálja, hogy foglaljuk el Ukrajnát, mert az milyen jó, nem mennék, mert tudom, hogy úgyis csak azért csinálja, hogy rátegye a kezét az ottani vagyonra.
2009. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de deffenzív célokkal folyó háborúba, és azért a területért ahol születtem (Hajdúság). Ha nagyon úgy hozná a sors, persze inkább ne...
2009. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2009. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim válasza:
17%
Ki van zárva. Soha, semmilyen körülmények közt nem mennék háborúba.
2009. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy mennék.Alig várom,hogy valaki gyarmatosítson.
2009. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetően pacifista vagyok, és ellenzek minden háborút. Ha saját hibáján kívül megtámadnák Magyarországot, és életünk, vagyonunk lenne a tét, inkább a védekezést és a küzdelmet választanám. Más ország (és ártatlan emberek) megtámadásában semmi szín alatt nem lennék hajlandó részt vállalni.
2009. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Ja, és melyik hazára gondolsz? :)
2009. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
29%
menne a hóhér. pacifista vagyok, ha nagyon kényszeríteni akarnának, akkor inkább átállnék az ellenséghez, és megpörkölném a seggüket.
2009. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a Hazáért mindent!
2009. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
21%
Persze, mivel katona szeretnék lenni, de elsősorban azt mérlegelném, hogy ki fizet többet. Sajnálom, hogy hazaárulónak tartatok, meg minden, de végül mi a haza? Ez az ország a retkes cigányokkal, az alkoholistákkal, a sok milliomossal, akinek semmi másuk nincs, csak pénzük???????
2009. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!