Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményed, hogy a...

Mi a véleményed, hogy a délszláv háborúban erőszakkal vitték honfitársainkat harcolni a szerbek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lmSgKkJ2KkM


'48-as forradalom,délvidéki vérengzés után ez is?


(Szerb fórumozgatók olyanokat írnak,hogy semmit se tudunk felmutatni,meg ki fognak írtani minket! Ezt nem csak 1 hülye írta,és ha megnézzük miket csináltak...)


2009. dec. 27. 14:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
44%
'89-ben gengszterváltás volt nem rendszerváltás! '89 előtt mindenkinek volt munkája... nem volt akkora államadósság... 89'-után leépítették a "Bajani-félék" az országunkat... a cukorgyárakat felrobbantják,az embereket elbocsájtják... "ezek" még "azoknál" is rosszabbak...tekintsd meg,tess: [link]
2009. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

"'89-ben gengszterváltás volt nem rendszerváltás!"


Talán nem kellene agyatlanul sasjózsit ismételgetni (az ő húdenagy poénja volt a gengszterváltás szó).


'89 lényege ugyanis pont az, hogy rendszerváltás volt, a gengszterváltás viszont konkrétan elmaradt.

2009. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire okos vagy, akkor azt mondd már el, hogy ha az elmúlt 20 év el lett rontva, akkor az 1989 előtti 40 év viszont nem? Roppant kíváncsi vagyok, hogy titokban te is komcsi vagy-e, mint a legtöbb jobbikos."


Na itt tükröződik az IQ-d. A jobbikosok általában nacionalisták és nem kommunisták! (ez a 2 ideológia rohadtul nem fér össze) Már 1940-től el lett rontva az ország,amióta beléptünk a II.vh-ba (bár más választás nem volt),de igazából '48óta rontották el. Azt,hogy én az elmúlt 20évet írtam,nem azt jelenti,hogy az elmúlt 40a legjobb volt!

2009. dec. 29. 11:13
 24/32 anonim ***** válasza:
80%

Én régen a Vajdaságban laktam,és mondhatom a szerb egy agressziv,kegyetlen,fajgyülölő nép(többségében).

Amúgy meg mire olyan nagyképüek?! Még tőlünk is kisebbek és szegényebbek(pedig az nagy szó:) ).

2009. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem! Még kérdezték a fórumon: "Mit tudnak a magyarok felmutatni?"


Biztos sík hülye volt töriből. :-)


Idióta,f@sz népség, akiket fel kellene akasztani.

2009. dec. 30. 10:18
 26/32 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!14:25 vagyok

Még hozzáteszem ,az a nép nem normális,majdnem mindenkit utálnak egyébként(kivéve az oroszok,görögök),fajgyülölő banda.Mondjuk őket is minden szomszédjuk utálja.Meg vannak győződve róla ,hogy ők a világ legjobb harcosai,meg ,hogy ők valakik,közben meg az egész ország egy nyomortelep,komolyan mondom még a románoktól is szegényebbek.

2009. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nagy testvérnek tekintik az oroszokat meg a görögöket? Miért? Mert ortodoxok? Szerintem a ruszkik le se sz@rják a szerbeket!
2009. dec. 30. 13:00
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A görögöket az ortodox vallás miatt kedvelik,meg mert mindketten utálják Macedóniát.De állítom azokkal is csak azért vannak jóban mert nem szomszédok...A bolgárok is ortodoxok például,mégis elég rossz a viszonyuk a szerbekkel.Az oroszokat imádják,velük tényleg barátok még most is.Az orosz átlagemberek szerintem nem annyira foglalkoznak a barátsággal,de a szerbek komolyan veszik.Államközi szinten tényleg nagy haverok viszont.Az oroszoknak szerintem az tetszik ,hogy a szerbeken keresztül marad az orosz befolyás a Balkánon.
2009. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

1. 1848-ban Damjanich is szerb volt!

2. Azért Szentlászlóról meg rózsaflóres zsidó edukáról lehetne 1-2 dolgot mesélni:


"Ki is volt Jorge Eduardo Rosa-Flores, alias „Eduka”?

Születési adatait mellőzzük, csak annyit kell ezzel kapcsolatban megemlíteni, hogy Magyarországról Dél-Amerikába kivándorolt zsidó apától és egy zsidós kinézetű helybeli anyától született Bolíviában. Chiléből akkor menekültek el, amikor Pinochet leverte az Allende-féle zsidókommunista rezsimet...1991 őszén belép (vagy küldték, éppúgy, mint utóbb Bolíviába) a Horvát Nemzeti Gárdába, így keveredett a délszláv háborúba, ahol pszichopata lelkisége végre kielégülést talált. A horvát oldalon működött, de ha a sors a szerbek közé vetette volna, akkor ott éli ki ferde hajlamait. Az általa vezetett csoport egyik kiemelkedő „hőstette” két újságíró –Wurtenburg (svájci) és Jenks (angol) meggyilkolása volt. Robert Menard, a Riporterek Határok Nélkül szervezet vezetője bizonyítékok alapján megvádolta Eduardo Rosa Florest a gyilkossággal. Csoportja számtalan bestiális gyilkosságot követett el, melyek úgy felbőszítették a szerbeket, hogy a csoport által megszállt Szentlászlót teljesen lerombolták. A háború után nyugalmazott ezredesként belekeveredett a magyar jobboldal politikai praktikáiba. A biszexuális, többszörös titkos ügynököt tárt karokkal fogadták a hülyeségeikről elhíresült „szélsőjobb” szerveződések. Közreműködött a JobbikNet szerkesztésében, a pásztói Fidesz „kulturális szervezője” lett, könyvet írt, filmfőszerepet vállalt, és a végén jó kapcsolata volt Toroczkaival, tanácsokkal látta el egy 'gerillaszervezet' létrehozása okán. Ezen idő alatt tovább ápolta jó kapcsolatát Kiss Péterrel, és más baloldali politikusokkal, írt egy „Antináci kiáltványt”, és befejezésként - bérgyilkosként - terrorcsoportot szervezett Morales bolíviai elnök meggyilkolására és felkelés kirobbantására....Igazi „hős”, méltó példaképe azoknak az idiótáknak, akik október 24-én a Hazatérés Templomából cirkuszt csináltak. Megjegyzésként még annyit: azok, akik részt vettek ebben a cirkuszban, vagy erről elismerőleg nyilatkoztak, írtak, soha ne próbáljanak velünk kapcsolatba kerülni, mert könnyen úgy járhatnak, mint Eduka. Akit elküldtünk a fenébe. Nem volt vele akkor más bajunk, csak annyi, hogy mielőtt minket felkeresett, elfelejtette lecserélni a fejét. Mert szerintünk a személyi és a származási igazolványát mindenki a nyakán viseli."

2009. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%

Ja ezaz Eduka zsidó volt !

Ennyit a magyar szélsőjobbról ! Maguk közé fogadnak egy internacionalista zsidót !

2009. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!