Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » USA+Európa vagy Oroszo. +Kína...

USA+Európa vagy Oroszo. +Kína lenne esélyesebb egy háborút megnyerni? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 02:51
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
úgyértem h ha lenne 3. világháború akkor szerinted melyik szövetség lenne esélyesebb?
2010. jan. 3. 03:09
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy USA+Európa páros erősebb lenne.

De egy világháborúban több ország lenne benne.

Pl: dél-amerikai országok, ázsiai országok, ausztrália és esetleg afrikai országok közül 1-2

Az európát pedig nem tudom, hogy érted.

Európa összes országa vagy csak európai nato tagországok vagy európai unió tagországok?

2010. jan. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

únió

tudom hogy több benne lenne de most csak úgy kérdezem h melyik párosítás erősebb

2010. jan. 3. 03:54
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha most lenne, valószínűleg USA + Európa. Még mindig az USA-nak van messze a legerősebb hadserege. Egyébként pedig egymásra robbantanánk pár atombombát aztán nem maradna bolygó.
2010. jan. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Egyik se,ha ilyen világháború lenne akkor mindenki vesztes lenne,az atomfegyverek töredéke elég lenne a bolygónk elpusztításához.Ez a katonai erőegyensúly biztosítja azt hogy ne lehessen világháború,mert mindenkinek óriási a vesztenivalója.
2010. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
USA+Európa egyelőre...
2010. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
USA+EU
2010. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem mernék egyikre se fogadni. Oroszországnak és Kínának még nem volt alkalma bemutatnia milyen technikával rendelkezik, mire képes a háborúban. Ki tudja, mit rejtegetnek.
2010. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Atommal hamar vége lenn.

Nélküle USA+EU, de még így is elhuzodó háborúvá válna, ismerve a földrajzi körülményeket, ill az oroszok mentalitását. (Lásd: Afganisztán)

2010. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7%
Orosz-Kína:p
2010. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!