Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni Israel Army-s sapkát? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

hit gyülekezeténél

ők hordanak olyat

meg mazsihisz tud benne segíteni

hivd fel őket

2010. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Itt van sok military cucc, nézz be, hátha szerencséd lesz :


www.reintex.hu

2010. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha provokációnak szántad a politika témakörbe nem jött be ha nem miért nem a szépség-divat ba kérdezted?ott a helye ennek a kérdésnek.
2010. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

mert nem hiszem, hogy a szépség-divat témakört gyakran olvasnák olyanok, akik tudnának segíteni katonai ruházat terén, ellenben a hadsereg-hadvezetést talán többen.


Sajnos nem ismerem az ilyen military shopokat. E-bayen megtaláltam, de a szállítás többe kerül, mint maga a sapka.


google-lel nem találtam, lehet, hogy csak úgy mewhet, hogy felvarró+üres sapka.

2010. jan. 9. 00:50
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Remelem voros szinu polot nem akarsz venni... Meg az is provokacio lesz a vegen...
2010. jan. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak a környékünkre ne nagyon gyere ilyen sapkában mert lehet hogy a kukában landol, a fejeddel együtt.
2010. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Eleg lepusztult primitiv kornyek lehet...
2010. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Jaja, egy magyarnak már csak ez jár a saját hazájában....én kérek elnézést, kedves honfoglaló újmadzsar zsidó patkányok, hogy magyar vagyok.

Üdv, egy baloldali magyartól, aki ugyanúgy unja már a képeteket

2010. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Azert vagyok zsido mert ellenzem, hogy valakit fizikalisan megfenyegetjenek azert mert valamilyen sapkat hord? Csak nem?


Egyebkent, csak, hogy tudjad az Izraeli haborus bunok ellen aktivan kampanyolok (ergo az Izrael Army szerintem a nyilas egyenruhaval egyenlo de ezert szabad az orszag), mivel felhaboritonak tartom, hogy a palesztinokkal a zsido allam hogyan banik...

2010. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Military boltok webshopjában kutakodj, viszont nagyon sok military bolt tulaja "nemzeti érzelmű igaz magyar", ahol nem igazán találni ilyen "cionista tömeggyilkos" felszereléseket. Meg a military boltokban általában magyar, amerikai, német és brit felszereléseket találsz, néha oroszt, de az izraeli az nagyon ritka.
2010. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!