Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit keres ma egy szerződés...

Mennyit keres ma egy szerződéses katona? Nettó összeget írjatok.

Figyelt kérdés
Gondolkodom a szolgálaton, 1994-ben tizedesként szereltem le. Azt hallottam számít a fizetésnél. 36 éves vagyok.
2010. jan. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Netto összeg
2010. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mikor tob.tiszt volt nálunk beszélgetésen, akkor azt mondta, h 115 körül bruttóba.

Ha tiszt leszel, akkor 150 körül. De "legjobb", ha külszolgálatra mégy. Ott 500 körüli nettót mondott... (afgánba)

Csakhát tudni kell róla, hogy "ott lőhetnek, robbanthatanak rád".


Nem vagyok túl jártas benne, de én még nem hallottam olyat, hogy magyar járőrökre támadtak volna. (tűzszerészekre igen... ha jól emlékszem 2-en. mondjuk egymás után. (állítólag azért, mert már túl sokat hatástalanítottak, és kezdett kellemetlen lenni araboknak))De ezeket tényleg nem tudom... és persze változhat bármi... szóval ha csak nem érzed hivatásodnak, akkor nem biztos, hogy ajánlani tudom...


Amúgy érdeklődj tob. irodában...

2010. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem-e elkéstél már?

Tudomásom szerint 35 év a fölvételi korhatár.

2010. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha jól tudom, akkor 40 vagy 50 körül van ez a határ.


De legbiztosabb csak akkor lehetsz benne, hogy mi hogy van, ha elmégy egy tob. irodába. (többékevésbé megtudod, amit akarsz...)

2010. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerződéses katonáknál a jelentkezési korhatár 47 év.

jelentkezz a toborzó irodában, végzettség alapján kapod a rendfokozatodat, én törzsőrmesterként nettó 112 viszek haza. Kérdés, hogy van e státusz mostanság. Mindenesetre regisztráltasd magad ha tényleg komolyak a szándékaid. :)

2010. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!