Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha elvégzem a Kinizsi Pál...

Ha elvégzem a Kinizsi Pál tiszthellyetesit, elvégzése után hodmezővásárhylen szeretnék szolgálni ezt hogy lehet megoldani? Hogy mükődik hogy kit hova pakolnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott is van laktanya, vagy a Polgármesteri hivatalba akarsz szolgálni?
2010. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az mit jelent hogy polgármesteri hivatalban? :S én csak simán Hódmezővásárhelyen a bocskai lóvészdandárban szeretnék bekerülni vagyis lényeg az hogy a Kinizsi Pál elvégzése után nem Kecskeméten meg Szolnokon akarok lenni hanem itt a kőzelben mivel csongrád megyei vagyok , ezt én dőntőm el hova rakjanak vagy ők mondják meg?
2010. jan. 28. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom érted-e mit akarok kérdezni , sok dologgal nem vagyok tisztába és lehet nem értelmesen kérdeztem.
2010. jan. 28. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

A suli vége felé személyi elbeszélgetésed lesz. Itt felsorolják majd a lehetséges besosztásokat és neked kell döntened. Nekem még úgy volt (2002), hogy jóval előtte kellett három helyőrséget mondanom ahová szerettem volna kerülni (sehol nem volt hely, így maradt a 4. variáció amit ők mondtak).

Ha jól tudom a befogadó nyilatkozatok még most is élnek. Ez azt jelenti, hogy felkeresed a 3. BM löv. zlj. (06-62-530-772) vagy a 62. löv. zlj. (06-52-505-200 ez Debrecen, mert a 62-nek nincs feltüntetve telefonszám) személyügyét és elmondod nekik a "problémádat". Ha szükség van rád kaphatsz befogadót és elvileg suli után itt lesz beosztásod. Azért írtam elvileget, mert volt már olyan, hogy nem vették figyelembe a befogadót és oda rakták az embert ahol nagy hiány volt. Remélem segítettem.

2010. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még messze vagyok ezektől a dolgoktól mert még most jelentkeztem csak de szeretek tisztába lenni a dolgokkal.Nagyon köszönöm hogy segítettél ebben a kérdésben!
2010. jan. 31. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
meg kell jelölnöd hogy hol szeretnél szolgálni, és mit szeretnél végezni :P aztán úgyis ők döntik majd el. akartam mondani mondjuk a helyesírást, de ezekszerint nem irodais leszel :)
2010. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!