Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Megéri a honvédségnél mesterlö...

Megéri a honvédségnél mesterlövész lenni?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy jelentkezek az NKE-HHK Katonai vezetőképzőre, azután lehet szakosodni és szeretnék felderitő lenni azon belül mesterlövész. A kérdésem az hogy megéri manapság mesterlövésznek lenni, illetve ők mennyire aktivan vesznek részt feladatokban akár itthon akár misszióban?

2014. nov. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Misszióban megéri anyagilag,itthon átlagos a zsé.Csak itthon itthon vagy, misszióból meg jössz,vagy hoznak.Mérleg.
2014. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Megéri???? Havi 80ezres fizetés az nagyon jó!! Jelentkezz!!!
2014. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már így feltetted a kérdést akkor valószínű neked nem éri meg.
2014. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackHand ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen gyakoriak a mesterlövész tisztek, de hogy én még egyet sem láttam, az tuti biztos. Felderíő tisztként neked lesz elég dolgod, nagyon nem lesz időd mesterlövészkedni. Ahhoz nem kell tisztnek lenni, sőt.

Arról nem is beszélve, hogy valódi mesterlövész fegyver, és valódi mesterlövész kiképzés nélkül hogy beszélhetünk mesterlövészekről?

2014. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Te marha sok 2. osztályú háborús filmet néztél.

A tiszt az nem egy mesterlövész puskával szaladgál..főleg nem a felderítőknél.

(A felderítésnél a feladat az információszerzés és azt nem mesterlövész puskával szokták művelni. Azzal csak biztosító feladatot láthatsz el.)

Mesterlövész pedig nem attól leszel, hogy jelentkezel, hanem attól, hogy a beosztásba helyezésnél pont téged választanak erre a posztra.

2014. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mesterlövész akarsz lenni tényleg ne a tisztire menj.
2014. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Ukrajnába volt felvétel, ott civilekre kellett lőni.
2014. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!