Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Léteznek a világban ehez...

Léteznek a világban ehez hasonló cégek?

Figyelt kérdés

Kijött a call of duty advanced warfare nevű játék és van benne egy vállalat, amely világuralomra próbál törni, de nem is ez a fontos. A cég egy biztonsági cég, high tech technikával felszerelt zsoldos katonákat foglalkoztat és különböző objektumukat védenek, harcolnak, személyi védelmet ellátnak mindezeket jó pénzért.


Egy pár kép, igaz hogy játék, meg biztos nincs ilyen modern felszerelés, de a high techet a mai kor szellemében értem és a cég beállítottságára gondolok elsősorban:


[link]


[link]



2014. nov. 12. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Zsoldosok és haditechnikákat gyártó cégek vannak a valóságban is, de az utóbbiak mind specializálódottak. Nincs olyan vállalat, mint amilyen a szóban forgó játékbeli Atlas, ami egyszerre gyárt csúcstechnológiás járműveket (repülőket, hajókat, autókat), drónokat, fegyvereket és egyéb harctéri eszközöket.
2014. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre voltam kíváncsi.


Tudom, hogy ott van az pl az academi (blackwater), mely egy zsoldos hadsereg, de azt hittem, hogy a haditechnika gyártóknak is van kisebb zsoldos seregük, max saját védelmükre, mint pl a darpa, mely haditechnikát fejleszt

2014. nov. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!