Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy szerezhetek ZÖLD KÁRTYÁT...

Naro123 kérdése:

Hogy szerezhetek ZÖLD KÁRTYÁT Amerikába mert Tengerészgyalogos akarok lenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
háát sztem nem vennének fel oda külföldi állampolgárt, és ha meg valahogy megszereznéd az amerikait, akkor is nagy nemzetbiztonsági ellenőrzésnek vetnének alá. de hát próbálkozz a nagykövetségükön a kérdéseiddel.
2015. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy tudom, hogy ez is olyasmi, mint a francia idegenlégió, ha alkalmas vagy és öt évig hajlandó vagy gyilkolni embereket és akár megöletni magad amerikai politikai érdekből, akkor megkapod az állampolgárságot.
2015. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
google a barátod: [link]
2015. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3. Válaszoló
2015. ápr. 4. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már katona akarsz lenni, akkor miért egy idegen állam katonája, amihez semmi közöd?
2015. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyél inkább lovastengerész.
2015. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy miért megyek más országba katonának? 1 Mert Orbán beszari s őrzésre sem mert elküldeni a katonáit nemhogy harcba 2 Ezért nem akarok életem végéig céltáblába lőni 3 A fizetés is több
2015. ápr. 5. 06:17
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem akarok életem végéig céltáblába lőni"

Tehát te ember életeket is ki akarsz ontani.Gratula.Ha tudnád hány amerikai katona nem akarna katona lenni.Emereket lelőni...Inkább csatlakoznál az MH-ba és mennél ki Afganisztánban,ez így már jó???

Amerika katonái közé is alig vesznek fel párat,majd pont egy ilyen bájgúnárt magyart fognak felvenni,aki nem akarja a saját hazáját védeni,helyette inkább olyan országért halna meg,amihez semmi köze.Ez már szégyen...

2015. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az MH ba több az elhízott döbrögi mint igazi katona...
2015. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

Akkor mér' ne csatlakozna mint igaz katona és szolgálná a saját országát? :)

2015. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!