Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van olyan hogy egy támadás...

Van olyan hogy egy támadás során a nő elveri a férfit?

Figyelt kérdés

Csak mert sok sztereoptípiát hallok mostanában,hogy egy nő nem képes megverni egy férfit.

Tegyük fel hogy egy nő pl.önvédelmi sportot űz.Megtámadják őt az utcán 2-en.Ha a nő elég ügyes és fürge,letudja teríteni a két pasast?

Vagy pl.csak a férfit fogdossa a nőt,a nő pedig igen harcias és elveri a férfit.

Ilyenek vannak?


2015. jún. 11. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy erős esernyő, szuper kis magassarkú csodákra képes.
2015. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%

Vannak. Pl. én. Vertem már meg párszor fiút, férfit. Egyik osztálytársam pl. meg akart fürdetni a hóban, amikor amúgyis meg voltam fázva. A körmömmel szétkarmoltam a karját. Tiszta vér volt. Másnap bekötött kézzel ment iskolába és onnantól kezdve még a haverjai sem kötözködtek. Egy 40 év körüli hajléktalan pedig meg akart erőszakolni, amikor hazafelé tartottam a suliból tavasszal. Kés is volt nála. Tökön rúgtam, amikor elkapta a karom. Fájdalmában kiejtette a kést a kezéből. Én felkaptam és belevágtam a combjába.

Nem sportolok semmit és nem vagyokalapból agresszív. De azt nem tűröm, hogy bántsanak.

2015. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Helyes,jól teszed :)

A mai világban meg kell a nőnek védenie magát

2015. jún. 11. 15:05
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a nő elég ügyes és fürge,letudja teríteni a két pasast?"


Nem.


Olyan van hogy meglepi es el tud menekulni. Esetleg valami 80 kilos harci amazon egy 60 kilos tamadot le tud gyozni.


De alapesetben, hagyomanyos, atlagos felallaskor egy nonek szemtol szembeni harcban nincs eselye egy ferfival szemben, plane kettovel.


Onvedelem oktatason is azt tanitjak, hogy fuss. ha nem megy tamadj erzekeny pontokra es fuss.

2015. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Én felkaptam és belevágtam a combjába"


LOL.


Almodik a nyomor.

2015. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%

"Almodik a nyomor."

Talán ott voltál? Attól hogy te meg sem mertél volna mukkani, más még lehet ijedtében összeszedi magát.

2015. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer elkezdett kiabálni egy nő a szórakozóhelyen. Mivel hangos volt a zene, visszakiabáltam, hogy nem értem. Erre ököllel megütött úgy, hogy majdnem elestem és másnap is fájt.
2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
tul sok akciofilmet neztel.
2015. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

ma 14:59

Te jó arc csaj lehetsz xD

Edzettem már olyan nénivel (karate), akinek az alkarja szinte vascső keménységű volt, csapágygolyó-szerű seiken volt az öklén, a combizma pedig, mintha egy fatörzset rugdosnál. Szóval, ha nem is általános az ilyesmi, egy nő is csúnyán el tud bánni akár 2 Kanos Józsival is.

2015. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

4,8-as

https://www.youtube.com/watch?v=jPLHSKD-z48

Itt nem ez derül ki.

Amúgy meg nem az akciófilmeken van a hangsúly,nem tom hogy jön ez ide.Egy erős edzett nő,aki küzdősportol elverhet két pasast.Főleg ha fürge és legfőképp olyan helyre üt,amely igen érzékeny pont a férfi számára.

2015. jún. 11. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!