Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hova érdemes jelentkeznem?...

Hova érdemes jelentkeznem? Mik a követelmények?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre jelentkezni,a Hadtudományi és Honv édtiszt képző karra jelentkezni majd. Mik a követelmények? Pontosan hogy is épül fel a képzés? Mit tanulnak ott? Láttam van Felderítő és lövész szakirány. Melyikre éri meg a legjobban jelentkezni?
2015. szept. 21. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor felvesznek a seregbe? És ha felvettek, akkor gondolom nem olyan hogy lejár a munkaidő, és megyek haza, hanem mondjuk havonta, vagy hétvégente engednek haza. Jól gondolom?
2015. szept. 21. 14:24
 2/3 anonim ***** válasza:
általában az első számú követelmény az önállóság, hogy például ezekre a kérdésekre az uni-nke.hu meglátogatásával magadtól is tudj válaszolni
2015. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam ott, csak nem igazán volt ma még időm, így gondoltam kiírom kérdésként, amik a legjobban érdekelnek.
2015. szept. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!