Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Általános gimnázium és érettsé...

Általános gimnázium és érettségi után hova kell menni, jelentkezni, hogy valaki katona lehessen?

Figyelt kérdés

Van esélye? Mik a követelmények?


Igen, rólam van szó. Mindig is komolyan gondoltam, de igazából 8. után, amikor már felvettek és nem akartam átiratkozni másik iskolába.



2015. okt. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A legközelebbi toborzó irodába.
2015. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem a kérdésed utáni kiegészítő kommentedet, akkor alkalmasnak találtak.


Az esélyeket és a követelményeket - mindegy, hogy milyen okból, ez a magánügyed lehet, ha úgy gondolod - nem sikerült tisztázni az érintettekkel?


Ui: nyugodtan kijavíthatsz, ha tévedek!

2015. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, alkalmasnak. Csak van egy kis bibi. egészségügyi problémáim voltak gyerekként (műtöttek a térdemmel és a bokámmal). Félek ez befolyásolhatja. Habár jelenleg nincsenek panaszaim.
2015. okt. 7. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Értékelem az Elhivatottságodat - különösen ezekben a nehezebb, globális válságot okozó politikai helyzet(ek)ben.


Most pillanatnyilag nem látok igazán kivitelezhető megoldást a problémádra... De BÍZZUNK BENNE, hogy az utánam válaszolók közül, VALAKI vagy VALAKIK . akár egy ember, akár több - OLYAN ÚTMUTATÁST KÍNÁL számodra, amely valóban KOMOLY SEGÍTSÉG lehet!


Ui: lehetséges, hogy a későbbiekben még visszatérek a kérdéshez - már amennyire az én mindennapi tennivalóim ezt megengedik.


Addig is Sok Sikert Kívánok! ÉS NE ADD FEL A REMÉNYT!!! (Bármennyi elutasítással is találkozol életed során... )

2015. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. okt. 10. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen segítek! :)


Van még néhány tippem: nyílt egészségnapon kötetlenebbül, lazábban meg lehet ismerkedni egészségügyi dolgozókkal. Ez személyes tapasztalatom.


Nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak, mint amikor "futószalagon" kénytelenek rendelni hétköznapokon - ennélfogva segítőkészebbek is.


Akármilyen konkrét szakiránnyal foglalkozó orvos segíthet neked abban, hogy egy számodra megfelelő sportorvost találhass, akinek elmondhatod az aggályaidat korábbi műtéteiddel kapcsolatban.


Egy másik ajánlatom: olvasgasd a honvédelem.hu oldalát. Sok érdekes információra bukkanhatsz, amit hasznosíthasz - szerintem.


De szóba jöhet akár önkormányzati támogatás is (bár pillanatnyilag nem vagyok egészen tisztában azzal, hogy melyik irodában érdeklődhetsz a lehetőségeidről - azért remélem, csak eligazíthatnak ott is az illetékesek.)


Legvégső esetben szóba jöhet még a Honvédelmi Minisztérium honlapja. Ott is haszonnal válogathatsz a számodra leginkább értéket hordozó kulcsszavakkal, kulcskifejezésekkel kapcsolatban.


Még azt sem zárom ki, hogy a rokonszakmák (polgárőrségek, nemzetbiztonsági szakszolgálatok, rendőrségek, nyomozóirodák, stb.) lehetnek akár közvetlenül akár közvetetten a segítségedre célod elérésében.


Ui: talán a sorrendet nem igazán raktam rendbe, de nyilván érzékelni fogod magadtól is, hogy hol kezdjed a keresgélést és merrefelé haladjál. (Annak azért örülök, hogy nő létemre ennyi minden eszembe jutott férfias foglalkozásokkal kapcsolatban.)


Minden Jót Kívánok még egyszer! ÉS SOK-SOK KITARTÁST!!!

2015. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget!
2015. okt. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!