Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak én gondolom úgy, hogy ez...

Csak én gondolom úgy, hogy ez az egész terrorista támadás miatti revans egy ürügy a háborúra?

Figyelt kérdés
Szerintem Orosz ország, és Amerika is csak ürügyként használja fel, hogy háborút, sőtt ha rosszabb világháborút robbantson ki, és mindenki bekajálja, hogy ők jófejek, és csak mennek szíriába terroristákat bombázni. Most már a törökökkel is háborús viszony kezdalakulgatni, és ki tudja mlg... vélemény?!

2015. nov. 27. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig is bombáztak ürügy nélkül is.
2015. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább az ISIS tagjai olyan szinten bűnben égnek, hogy addig kell provokálják a világot míg el nem pusztítja őket.

Hitler-jelenség: lelke mélyén tudja milyen bűnöket követett el, és addig támad, míg már csak elpusztítani lehet- ezzel akadályozza meg magát abban, hogy még több bűnt kövessen el.

2015. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!