Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ha valamely módon...

Szerintetek ha valamely módon sikerül meggyengíteni az iszlám államot és mondjuk az IS hadseregének nagy részét kiiktatni ilyen olyan módon milyen más szervezet lép majd a helyébe?

Figyelt kérdés

Úgy tudva levő hogy ők valóban egy önnáló államot próbálnak látrehozni iparral, saját pénzel stb ezekről mindenki tud.


Namost odamennek a Jóságos nyugati és orosz hatalmak mondjuk porig bombázzák szíriát (ami önmagában felháborító) mert nincs joguk egy másik országot igy tönkrevágni.

Igaz az IS nek snins joga gyilkolni és elkövetni ezeket a tettetek.


De szerintetek mi lesz ha leverik őket és szíria és irak felszabadul?Valamennyi (talán a legelitebb kiképzett mujahideen megmarad és jópár vezetőjük) elmenekül.


Ottmarad Aszad egy romhalmazzal és még mindig sok dühös emberrel. Sőt igy talán még az EU ba menekültek nagy része is "haza" mehet de hova?


Hogyan alakulhat Szíria és Irak belbolitikája ha egyáltalán sikerül megfékezni ami ott folyik?


És mi lessz a sok dühös eu ban lévő muszlim migránsal akit lehet nem lehet majd hazaküldeni, az eu- ban me emiatt tüntetések keresztény iszlám llentétek plgárháboruk alakulnak majd ki.


Van eere esély vagy ennél jobbak a kilátások?


Jah és egy ilyen mégha nagy részben lakatlan nagy területtel mit lehe kezdeni? [link]

mert hogy teljesen kipucolni nem lehet az tuti?



Szóval nektek mi a véleményetek a jövőt illetően.

Ha lehet kulturáltan :D



2015. dec. 20. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

Az a hely akkor is elcseszett marad.

2015. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szíria sorsa fölött a nagyhatalmak döntenek, majd egy szobában lemeccseli az egészet Putyin és Obama.
2015. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Na ugye. Mondtam én, hogy putri lesz mindig is.

2015. dec. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shamash ***** válasza:
0%

Hogy mi lesz, azt senki sem tudja megjósolni! De elmondhatom a saját elképzelésem.


Az oroszok létrehoznak egy olyan arab államot, amely területileg az iraki szunnita arab területeket összefogja Szíriával (ahogyan az ISIS is tette), és Assadot teszi meg eme egybefüggő arab terület császárává. Tony Blair meg Obama meg elkullognak a jó büdös turha anyukájukba.

Hogy Törökország orra alá borsot törjön, lehet, hogy elismeri a törökországi Kurdisztán függetlenségét (amely cselekmény önmagában is a 3. VH kirobbanásához vezetne).


Na de komolyra fordítva a szót: a fasiszta amerikaiak és britek nem akarják, hogy a konfliktusnak vége legyen.

Az oroszok pedig rendet akarnak, egy Oroszországhoz lojális Assad-dal az élen.

Ez a két érdek ütközik egymással, ezért bármlyen forgatókönyv elképzelhető.

2015. dec. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

zoligyerek:


Az kemény én is ilyenekem filoztam haverral.

Kb hány millióan élnek a közel keleten? Van utánpótlás.

2015. dec. 21. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
5-ös kommentelő 1 ázsent. Alig várom, hogy írjanak az édzsöntök is készítem a popcornt :D. Ui: Ha lehet Magyarországból ne csináljatok 3. Szíriát.
2015. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!