Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a military táborban Nagy-Ma...

Ha a military táborban Nagy-Magyarországos övcsat lenne rajtam, beszólnának érte?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Mi a lófax az a military tábor?
2016. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves első!


Katonai tábor.

2016. jan. 25. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk egy normális országban ezzel nem lenne baj, de látszik , mint a első is írta az mér rasszistafasisztaneonáci dolog. Ha teheted ne hord. Ha prolik közt mozogsz inkább akkor hordhatod nem tudják mi az...
2016. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én mindig mindenhova azt hordom.

A kérdés az, hogy egy ilyen táborban beszólnának-e érte.

2016. jan. 25. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle gond.

Az első is egy fotelharcos, aki itt éli ki magát, mert a való világban nem meri.

2016. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi pozitív/negatív hozzászólásokat!

Szeretem olvasni ezeket a le és felhangoló véleményeket.

Ha kommentelnétek még, megköszönném.

2016. jan. 25. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hordasz, ami jól esik. Ha neked az jelent valamit, akkor meg is tudod magyarázni, hogy miért hordod,így az értelmesebb ember elfogadja és nem csesztetnek azzal, hogy értelmetlenül viseled. Én a nyakamban hordom lassan 10 éve, voltam hasonló jellegű táborban is és nem szólt senki semmit, de ha szólt volna sem érdekelne.
2016. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
MAx. nem lesz melóhelyed, én megjártam rendesen sajnos kikerült elmondanom a véleményem a komcsikról, azóta Hollandiába élek, mert Magyarországon nem kaptam melót és a fülembe jutott, hogy azért mert egy ex komcsinak mondtam mindezt.
2016. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, meg tudom magyarázni. Nem az a magyarázat, hogy így Trianon, úgy Trianon. Nem vagyok ilyen fegyelmezetlen tudatlan iszákos skinhead.Sokszor leturbómagyaroztak már engem is mondjuk.

Én 2 éve hordom, de mindig ezen a nézeten voltam. 15/F


Hát, igen...Mondhatja akárki, hogy ez egy demokratikus köztársaság...De nem az. Velejéig romlott agymosott rendszer, amit mindenféle kommunista ÁVH-s bűnöző vezet.


Én nem mennék ki külföldre, nem a pénz vezérel.

2016. jan. 25. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, talán savanyú volt a tagnak a szőlő?
2016. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!