Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia Idegenlégió mennyire...

Francia Idegenlégió mennyire készíti ki az ember egészségét?

Figyelt kérdés
Engem az érdekel, hogy testileg mennyire viseli meg az embert egy 5 éves szolgálat. Gondolok itt ízületi dolgokra és hasonlókra.Tudom, hogy van lehetőség sportolni, de kell a testnek a pihenés a regenerálódás. Láttam nem kis izomtömeggel rendelkező légióst ők, hogyan csinálják? Szóval mennyire sarvalja ki az ember testét?
2016. júl. 14. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem... hülye kérdés!
2016. júl. 16. 14:09
 2/5 anonim válasza:
0%
A helyedben nem mennek idegen légiósnak, mert azokat olyan helyekre küldik ki ahol nagy számban meghalnak. És elég gyakoriak a késelés és egyéb gyilkosságok egymás között.
2016. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)) vicces vagy. Amúgy nem megyek, csak érdekel a Légió. Talán pár év múlva ha elég erősnek érzem majd magam hozzá. Amúgy ha bármilyen kis incidens történik azt nagyon megtorolják. Szóval nagyon félre vagy informálva, hacsak nem poénból írtad. :)
2016. júl. 22. 00:24
 4/5 Legion Etrangere ***** válasza:
100%

A légió megterhelő, folyamatos a stessz és a világ olyan pontjain is jelen lehetnek, ahol élni fizikai megterhelés nélkül sem könnyű.Pld. Francia Guyanán, ahol egy szúnyog leamortizálhat nullára.


Nagyon kevés légiós hal meg harcban (10 év alatt nem volt kétjegyű szám szerintem, pedig Afganisztán és Mali is benne van) és egy esetről hallottam az utóbbi időben (10 év), mikor kiképzés közben a fizikai megterheléstől halt meg valaki, még Djibutiban pár hülye addig hajtott egy gyereket a tűző napon, viz nélkül, még belehalt valami kiszáradásos szövődménybe.Balesetekben légiósok is halnak meg, volt pár az utóbbi időben is, de a szolg. kivüliek még ebben is nagyobb számúak.

2016. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindig korrekt válaszokat adsz!
2016. júl. 23. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!