Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha eljőnne a 3. világháború...

Ha eljőnne a 3. világháború németország oroszország és usa között, akkor lenne esélye magyarországnak megnyerni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 22:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

'Egyesülve az erdélyi hun és a többi ősmagyar fajokkal előbb söpörnénk el Európát mintsem az nyekkenni tudna.'


Megint kezdődik ez az ősmagyarkodós bohózat?

2016. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az a rohejes hogy korabban meg geza mondta azt hogy nok nem ertenek a politikahoz es semmi keresnivalojuk itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__796..

Kezd ugy tunni hogy igazabol neked nincs itt semmi keresnivalod ha Magyarorszag vilaguralmi terveirol almodozol! :)

2016. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

3. világháborút senki nem nyerné meg... csak vesztesek lennének


sorkatonaság: te bevonulnál ? mert én nem!

2016. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
már kettőt elvesztett, én hiszek a statisztikákban...
2016. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Természetesen nem nyerhetné meg,de ha esetleg orosz pártra állna talán még sikerülne nem elsöprődni a Föld felszínéről.
2016. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogyne,addigra "közmunkásdandárjaink" is bevetésre készek lesznek.
2016. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem is maxium akkor lenne esélyünk ha Oroszország pártjára állnánk. Mi segítenénk őket, ők meg minket (talán). Egyedül sajnos szerintem nem sikerülhetne. Viszont gondoljuk arra, hogy amíg az ellenségek tankokkal jönnének addig mi újra bevezetnénk a biciklis brigádot.
2016. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
lenne esélye. ha ki tud maradni akkor azok elpusztitják egymást és ujra Magyaroszrág lenne a világ egyik nagyhatalma.
2016. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem,viszont,ha sok hasonló kérdést tudsz még feltenni,akkor humoristaként lehet jövőd.
2016. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!