Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonábol lehet rendőr?

Katonábol lehet rendőr?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek katonának utanna lehetek rendőr?ha igen hogyan?

15L


2017. jan. 20. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.

Hogy hogyan? Általában áthelyezéssel szokás megoldani a dolgot, de ez függ attól, hogy mi a végzettséged, illetve szerződéses vagy hivatásos vagy-e?

2017. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hivatásos szeretnék lenni.Rendőr is szereték lenni csak nem rendészetibe mentem és már nem tudnak át venni.A katonaság is érdekel ezért gondoltam elmegyek katonának onan rendőrnek.Ha áthelyeztek "rendes" rendőr lehetek ugy értem hogy elöszőr járőr aztán mondjuk mehetek nyomozónak?
2017. jan. 20. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy katonát gyilkolni tanítanak (meg zsákot pakolni, de az lányként kiesik), pl. a törvényeket nem tanítják meg. Megkell tanuld, hogy mi a jogköröd, mert ha túlléped akkor megbas2arintják a szád a feletteseid.
2017. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom de attól még lehet vagy nem?
2017. jan. 20. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2017. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendőri állományba csak akkor vesznek fel, ha már szakképesítéssel rendelkezel. Legalább őr/járőrtárs rész-szakképesítés.
2017. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor kell valami képzettség?ellvégezhetem rendészeti érretségi nélkül?

Sok idő az áthelyezés?

2017. jan. 22. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Katonából lehet rendőr, de nem úgy, hogy "ez katona volt, szóval fel van véve és holnap kiküldjük a kossuth térre járőrözni". El kell végezni ezt-azt.
2017. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit kell elvégezni?
2017. jan. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!