Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vélemény? (Utcai háború...

Vélemény? (Utcai háború Grenoble-ban)

Figyelt kérdés

[link]


Engem különösen ez a mondat fogott meg benne: "A főként fiatalokból álló csoport tagjai azt kiabálták, hogy vesszen minden fehér ember."


2010. júl. 19. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A saját hülyeségünk áldozata leszünk Európában, ha nem változtatunk a törvényeinken. Pl. az ilyen lázadókat az utcán lelőni és kész.
2010. júl. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Kellett beengedni ide ezt a sok bevándorlót, tessék. De persze, mi vagyunk a rasszisták, nem ők. Innen is látszik, hogy jobb, ha mindenki a maga országába marad.
2010. júl. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Felháborító, bár nem meglepő. Én egy darab tetves niggert sem engedtem volna be.


Az nem megoldás, hogy lelövöd őket a nyílt utcán, mert akkor még több jön, gyilkolnak, gyújtogatnak majd és kitör a polgárháború.


Ez is azért történt, mert lelőttek egy bankrablót, aki már 3x ült, ráadásul önvédelemből. Tiszta jogos, hogy dögöljön meg minden fehér, nem?

2010. júl. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

„Az nem megoldás, hogy lelövöd őket a nyílt utcán, mert akkor még több jön, gyilkolnak, gyújtogatnak majd és kitör a polgárháború.”


Törjön! Legalább lesz valami. Egyelőre még nem ők vannak többen.

2010. júl. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Legkisebb gondom is nagyobb annál, hogy néhány hülyegyerek tőlem többezer kilométerre miket üvöltözik.
2010. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

"Legkisebb gondom is nagyobb annál, hogy néhány hülyegyerek tőlem többezer kilométerre miket üvöltözik."


Igazat beszél az ifjú jedi mester. Viszont legalább talán megölnek egy-két franciát.

2010. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt először a kurucon olvastad ugye? :D

"vesszen minden fehér ember" ez valóban felháborító, de most ti is tök ugyanezt csináljátok csak ti nem az utcán hanem egy honlapon! :D és nem mondjátok, hogy az állam ( fehérek)tartja el őket, mert ez így nem igaz!

2010. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Igen jól sejted elsőnek a kuruc.infón olvastam. És akkor mi van? Nem azt linkeltem be, máshol is fent van ugyanaz, nem ők írták a cikket.


Nem is arra akartam egyébként utalni, hogy minden feketét az állam tart el és ezt csinálják (ami azért nem 100%-ig igaz így), hanem arra, hogy sok szervezet van akik védik őket (pl. FIFA : Say no to racism - focimeccseken), meg a rasszizmus ellen kampányolnak, és azt mindig elfelejtik hogy fordított irányban is van rasszizmus. Ezzel senki se foglalkozik, csak azzal ha a csúnya fehér bácsi nem szereti a barnábbat.


És a másik érdekesség az, hogy az index például le se hozta hogy kik voltak ezek, csak azt hogy ez meg az történt Grenobleban.

2010. júl. 20. 00:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és rasszista válaszolók ti ostobák vagytok. Az a bajotok hogy azt hiszitek hogyha te utálod a feketéket akkor ők is utálnak téged. A rasszizmus a fehérekben sokkal jobban jelen van mint fordítva. Nem hiába elég ha szét nézel a válaszok között 5 szerint vesszenek míg egy megvédi őket. Fekete rabszolgaság volt nem fehér (sőt még ma is az van csak burkolt formában olvassatok csak kicsit utána Afrika mai gazdasági helyzetének) Az meg hogy vesszen minden "nigger" rendkívül primitív gondolkodásról vall ennyi erővel nem tudom mit háborodtok fel a vesszen minden fehér kijelentésen? Emlékezzetek az élet bölcsője Afrikában van mindannyian onnan jöttünk ;)


A bevándorlásról meg csak annyit hogy képzeljétek magatokat a helyükben? Ha lehetőséged van rá te nem jönnél el a nyomor telepről vagy a putriból? Jah bocs hát persze hogy nem inkább ott dögölnél meg maláriában 20 évesen ugye?...

2010. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező és rasszista válaszolók ti ostobák vagytok."

Köszi.


"Az a bajotok hogy azt hiszitek hogyha te utálod a feketéket akkor ők is utálnak téged."

Ha ez a bizonyos rétege nem utál minket akkor minek kiabálják azt, hogy vesszen minden fehér ember?


"A rasszizmus a fehérekben sokkal jobban jelen van mint fordítva. Nem hiába elég ha szét nézel a válaszok között 5 szerint vesszenek míg egy megvédi őket."

Egy ilyen cikk után mit vársz? Hogy majd megvédik "szegényeket"?


Fekete rabszolgaság volt nem fehér (sőt még ma is az van csak burkolt formában olvassatok csak kicsit utána Afrika mai gazdasági helyzetének)

A rabszolgaság miért kapcsolódik ide? Egyébként most is van olyan, amikor a cigány csicskáztat magyart.


"Az meg hogy vesszen minden "nigger" rendkívül primitív gondolkodásról vall ennyi erővel nem tudom mit háborodtok fel a vesszen minden fehér kijelentésen?"

Hát előbb a vesszen minden fehér volt... Ezért nem tudom mi van abban, hogyha valaki beírja fordítva is, hogy vesszen minden nigger.


"A bevándorlásról meg csak annyit hogy képzeljétek magatokat a helyükben? Ha lehetőséged van rá te nem jönnél el a nyomor telepről vagy a putriból? Jah bocs hát persze hogy nem inkább ott dögölnél meg maláriában 20 évesen ugye?..."

Erről csak ŐK tehetnek, hogy ilyen a helyzet, nem mi.

2010. júl. 20. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!