Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják ennyien Ukrajnát...

Miért utálják ennyien Ukrajnát/ukránokat?

Figyelt kérdés

Én spec. sokat voltam kint,kirándulások,városnézegetés.


Viszont van egy barátnőm,aki ott született itt élnek már 20 éve és állandóan megkapja,hogy "büdös ruszki" meg fujjogást,pedig addig semmi baja senkinek.


Azt nem értem,hogy igazából ukránok elég csendben vannak,nem szembemászóak nem zavarnak,szerintem akkor mégis miért utálják ennyien?


2010. júl. 28. 19:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tudom de neekm is egyből az jön a számra ha valaki ukran hogy m*csk*s ruszki de ugyan igy ha szlovák ha rámon ha szerb:D:D:D
2010. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
**román
2010. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Én se tudom, miért van ez. Szerintem tök jófejek az ukránok, az ország veszélyesnek tűnik, de én inkább kalandosnak mondanám, és ott az emberek tényleg tudnak szórakozni és jól érezni magukat. :)
2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Ukrán hadsereg reklámja: :)


http://www.youtube.com/watch?v=cH_E6YSQqTo

2010. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
igen tök jófejek ahol a feketegazdaság 90% felett van nagyon jófejek:D
2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem veszem mellre, cserébe ha átgurultok a Suzukival kapjátok a "tápos b*zik má' megint jönnek.
2010. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy utáljuk őket, csak nem "komáljuk" őket annyira mint pl a lengyeleket :D

1.ukrán maffia

2.magyarellenesség

3.ahogy előttem írták, ott mi vagyunk a "táposok":D

2010. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Mit vársz amikor ezeréves ősi jussunk egy részét birtokolják majd puszi pajtások leszünk?Mondjuk állítólag fel ajánlották Kárpátalját a rendszerváltás után de a mi jó kedves zsidó vezetőink elutasították pedig Kárpátalján nem is élnek ukránok magyarok és ruszinok élnek ott.
2010. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

utolsó,


azért ebben tévedsz,manapság rengeteg ukrán él ott,nem tudom a történelmet eléggé,hogy vitába szállják bárkivel is,ezt ahhoz mondom hogy emlitetted,hogy felajánlották de a zsidó vezetőség...


de NAAAGY Magyarország csak kis részét kapták meg az ukránok!-igy,logikád alapján a többi országot is utálod?

2010. júl. 29. 02:56
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Ukrajnában nem magyarellenességvan, egyszerűen csak valamilyen szintű külföldi-ellenesség, ami azért van, mert sokáig el voltak nyomva. A XX. században a Szovjetunió által, előtte meg a lengyelek és a litvánok által, és még fiatal a független, új országuk.


Oroszokat, románokat, lengyeleket pl. jobban utálják a magyaroknál. Az átlag ukrán nem is tud a magyarokról, mivel Kárpátalja olyan kis része a mai Ukrajnának és nem is él ott olyan sok magyar.


Egyébként Kárpátalján olyan mértékű békében él együtt ukrán, román, magyar és cigány, amiről bármilyen közép-kelet-európai ország példát vehetne.

2010. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!