Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tegnapi Berlini tüntetés?

Tegnapi Berlini tüntetés?

Figyelt kérdés

Csak azt tudom hogy tegnap volt Berlinben egy anti-lockdown tüntetés de arra lennék kíváncsi hogy:

-mennyien voltak?

-békés volt-e?

Voltak-e máshol is ilyen tüntetések és ha igen akkor hol?

És a magyar médiában miért nem írtak beszéltek róla sehol? (én élő videón néztem több órán keresztül, de magyar cikket sehol se találtam róla)



#Berlin #tüntetés #Anti-lockdown
2020. aug. 30. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"És a magyar médiában miért nem írtak beszéltek róla sehol?"



[link]

2020. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. aug. 30. 12:48
 3/9 A kérdező kommentje:
De mindenhol csak azt írják hogy feloszlatta a rendőrség. Nem írják le rendesen tisztességesen hogy mi ellen tüntettek pontosan. Meg azt leirják hogy kB 20ezren voltak de az élő videó alapján legalább 10x ennyien. Szóval gyakorlatilag nem írnak róla mert hazudnak csak.
2020. aug. 30. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy élő videóból miként lehet megállapítani hány ember vesz részt egy tüntetésen? Egyebekben nyilván kevés magyar szerkesztőségnek van kihelyezett tudósítója Berlinben, kb. szerintem csak az MTVA-nak, így csak a helyi hírügynökségek által beadott anyagokra tudnak támaszkodni. Hogy ez hazugság-e, azt már rád bízom. Nyilván egy magyar média nem támaszkodhat egy német A Világ Helyzete.blogspot.com vagy hasonló írásaira, bár azért az állami és államközeli média esetében látjuk, hogy szívesen vesznek át helyi Lokál, 888 és hasonló irányultságú médiumok híreit.
2020. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 JLCS ***** válasza:
Tulajdonképpen egy járványhoz mi köze a politikának? Ha a politikát nem tekintjük járványnak-pl mentálhigiéniainak?
2020. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 JLCS ***** válasza:
100%
4-esnek. A berlini tüntetésekről szépen készültek magasból ill.légifelvételek. Tehát: egy 100x100-as területen 1négyzetmétert elfoglalva,kényelmesen elfér 10000 azaz tízezer ember. Hát azért azt látni lehetett,hogy nem száz netán kétszáz méteres területen buliztak a népek-csak matematika az egész.
2020. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18ezren voltak, a rendőrség haza zavarta őket...aztán 100 náci meg be akart törni a Bundestagba..AKK, meg Söder nagyon dühös lett. Ezek csak a kormányt akarják provokálni, nagyon unatkoznak..
2020. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 JLCS ***** válasza:
Aha...
2020. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JLCS ***** válasza:
Szóval hazazavarták őket,meg unatkoztak... Mintha csak a fővonalat hallanám.Nekem úgy tűnik,hogy az okok kicsit mélyebben keresendők. Tény hogy manipulálva elhallgatva eltorzítva dolgokat,hazudnak...Kísérteties...mint a régi szép időkben.
2020. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!