Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történik, ha esetleg...

Mi történik, ha esetleg kiderül Biden alKalmatlansága, vagy ha előrehalad a betegsége, ha van neki egyáltalán? Átveszi az alelnök a helyét, vagy új választás lesz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
A ciklus végig az alelnök veszi át az elnöki pozíciót.
2020. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Így van, Kamala Harris lesz az elnök a következő választásig. Azért van alelnök, többek között.

Persze ennek 1% az esélye. Biden jól tartja magát, nincs semmilyen betegsége, csak a konteósok terjesztik.

2020. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Biden egy oraja meghalt … nincs mirol/kirol beszelni :)
2020. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
A jobboldal erkölcsi fölénye. Más halálával viccelődni. Gratulálok. Mindig azt hiszem nincs lejjebb, de mindig megleptek.
2020. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak mondom, Biden 77, Trump 74 éves.
2020. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4 befejzhetnéd már a nácizást. Végtelenül buta vagy, ha azt hiszed, hogy csak az általad gyűlölt politikai irány csinálhat illetlen dolgokat.
2020. nov. 8. 08:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy Trump csak 3 evvel fiatal, de igy rabezesre sem mondanek neki 10 evnel tobbet? Cukorveteg, el van hizva, jo peldakep az amcsiknak.
2020. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És ennek mi köze a kérdéshez?
2020. nov. 9. 10:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Az kedves kérdező, hogy jössz it azzal, hogy beteg Biden, de még te is megkérdőjelezeded saját magad.
2020. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: ha majd estin befejezed az általánost, akkor írni is meg fogsz tanulni, és érteni fogod a feltételes módot is. Senki nem kérdőjeleute meg magát. A nálad informáltabbak hallották a szóbeszédet, miszerint vannak gondjai. Mivel ez nem hivatalos, és személyesen nem tudom hogy igazak-e, nincs jogom ténylént állítani. Sajnos nem értettem, hogy ez egyáltalán kérdőmondat akart lenni részedről Mert vannak benne elemek amik arra utalnak, de van ami kijelentőmondatra. Jóindulatúlag az “elgépelésekre” nem reagálok, én is szoktam.
2020. nov. 9. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!