Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz arról, hogy a...

Mit gondolsz arról, hogy a Bitcoint az Illuminati és a szabadkőművesek hozták létre?

Figyelt kérdés

Ezt nem én állítom, hanem egyre terjed az a nézet, gyanú, hogy az ¹Illuminati hozta létre a ²Bitcoint, hogy rajta keresztül finanszírozzák terveiket.

Eszerint:

A Satoshi Nakamoto álnév egy olyan embert takar, aki egyszerre ¹Illuminati és szabadkőműves páholytag.

Amikor nagyobb összegre van szükségük, akkor elindítanak egy jelentős árfolyamnövekedést és amikor már elég közember váltja be a ³FIAT pénzét ²Bitcoinba, akkor az ¹Illuminati emberei gyorsan visszaváltják ³FIAT pénzbe a ²Bitcoinjaikat. E művelet során a közemberek vagyona, megtakarítása a szervezethez kerül.


¹Illuminati: Az illuminatiról sokaknak az alufólia sapkás bolondok jutnak az eszébe, de tényleg létrejött.

[link]

Létrehozása után szoros kapcsolata lett a szabadkőműves páholyokkal.

Sokan úgy tudják, hogy betiltották, megszűnt, de továbbra is működik, eredeti céljai, elvei megváltoztak. Jelenlegi tevékenységük a világpolitika befolyásolása a saját érdekeik szerint. Céljaik: globalizáció, a nemzetek, államok felszámolása, egy világkormány létrehozása.


²Bitcoin: kizárólag digitális formában létező, kriptográfiai algoritmusok segítségével titkosított úgynevezett blokklánra épülő, kezdetben decentralizált, kormányoktól független és azok által hivatalosan el nem ismert, széles tartományban ingadozó értékű pénz.


³FIAT pénzek: A központi bankok vagy más állami hatóságok által kibocsátott és deklarált törvényes fizetőeszközök, mint a Dollár, Euró, a Forint.



2021. jan. 9. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Baromság. Egy tehetséges informatikusnak elege lett a központosított bankrendszerből. Ennyi történt.
2021. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van benne valami. Ha nem is az illuminati, de a karvalytőke már teljesen rátelepedett a bitcoinra és pont ezt csinálják. A milliárdosok pump&dump módszerrel felhajtják az árfolyamot, az emberkék ezt látva belefektetik a pénzüket. Amikor a milliárdosok látják, hogy megállt az árfolyamnövekedés, akkor kiveszik belőle a pénzt, emiatt az árfolyam percek, órák, legfeljebb napok alatt leesik és az emberkék sírhatnak, vagy várhatnak 3-4-5 évet mire talán, ismétlem talán újra annyi lesz az árfolyam, mint amikor vették. Az átlagemberkék nem biztos, hogy tudnak várni 3-4-5 évet, mert ez egy ember életében hosszú idő.
2021. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne, es az internet is illuminati talalmany. Nem is ertem, hogy a kerdezo miert hasznalja. Hiszen ezzel a szabadkomuvesek celjait segit elerni.
2021. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Előző! Olvasd el újra a következő sort és értelmezd:

"Ezt nem én állítom, hanem egyre terjed az a nézet, gyanú, hogy az ¹Illuminati hozta létre a ²Bitcoint, hogy rajta keresztül finanszírozzák terveiket."

Ha másodszorra sem sikerült, akkor újra:

"Ezt nem én állítom, hanem egyre terjed az a nézet"

2021. jan. 9. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
"Egyre terjed az a nézet" És ha te nem állítod és nem értesz vele egyet, akkor miért terjeszted? Miért kell minden hülyeséget (laposföld, chipezés, most ez...) terjeszteni? Értem én, hogy otthon unatkoznak sokan, de tényleg ez a legjobb időtöltési mód?
2021. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alex Fly ***** válasza:
62%
@4: igen, az összes idióta konteo így kezdődik
2021. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság más.

2009-es írunk. Addigra a ponzi-sémákat és a semmit nem áruló MLM rendszereket már betiltották. Kellett valami ezek helyett, amit a hatóságok nem tudnak betiltani.

A kitalálója még a saját személyét sem merte vállalni nehogy baja legyen abból, ha ebben téved és mégis betiltják, őt pedig felelősségre akarnák vonni.

Tett mögé olyan hangzatos lózungot, hogy a kapzsi bankrendszer, a gonosz kormányok és a sötétben bujkáló háttérhatalom befolyása ellen készítette.

Azóta bejött a számítása. Sokan bekajálták mint látható és a két mondattal ezelőtt említett lózungokra, vagy ha úgy tetszik konteókra hivatkozva védik. S mert vettek. Dolgozik a kognitív disszonancia.

Az elején legyártott magának több ezret belőle. Akkor még szinte ingyen, mert a mining difficulty minimális volt.

Most vidáman megél belőle, mert néha elad valamennyit.

Látván, hogy milyen jól és biztonságosan meg lehet gazdagodni ebből már mások is készítettek maguknak hasonlót, ezerféle utánzatát hozták létre mások.


U.i.: Biztosan az irigyek írnak ilyeneket. Nem. Nekem más jóval kevésbé volatilis befektetéseim, egyéb lehetőségeim is vannak ahhoz, hogy elérjem az anyagi céljaimat.

2021. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ötös válaszoló, ez egy kérdés és nem kijelentés, vagy terjesztés.

Hatos, Alex Fly nevű válaszoló, ez már létező elmélet, több helyen olvastam.

Az értelmes, nem kötekedő válaszokat köszönöm.

2021. jan. 10. 12:21
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
76%
@8: attól, hogy több helyen is olvastad, még nem feltétlenül van valóságalapja. Bárki bármit írhat - ezért elengedhetetlen a forráskritika...
2021. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha elsőre nem értetted, akkor leírom ismét, ez egy kérdés volt és nem kijelentés.Akkor hajrá, keress fel mindenkit, aki ezt megrögzötten állítja. Senki nem mondja, hogy ne tedd.
2021. jan. 10. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!