Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik voltak Trump legúszítóbb...

Mik voltak Trump legúszítóbb tweetjei, ami miatt bannolni kellett?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 13:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 molnarmarcell21 ***** válasza:
85%
2021. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
76%
Lényegében a választási csalásos hazugság folyamatos ismételgetése továbbra is, a bírósági ítéletek ellenére, ami látjuk hova vezetett, hogy az idióta követői miatt meghaltak emberek.
2021. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
68%

Miután veszített az elnöki választáson, folyamatosan választási csalásról tweetelt, olyan szinten, hogy a twitter szinte minden 2. tweetje alá egy figyelmeztető üzenetet tett, miszerint az alábbi állításai az elnöknek vitatottak.

[link]


A január 6-ai Capitoliumi betörésre, lázadozásra is lényegében ő hívta meg a híveit, az egész előre meg lett szervezve: [link]

2021. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
22%

"Mik voltak Trump legúszítóbb tweetjei, ami miatt bannolni kellett?"

Megpróbálta azt mondani az agresszív tüntetőknek hogy hagyják abba és menjenek inkább haza.

2021. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
18%

#3 Vagyis te a diktatúrát tartod természetesnek amikor egy hivatalban levő elnök nem mondhatja el a véleményét, nem mondhatja el hogy csalást tapasztalt és nem hívhatja oda a híveit amikor az utolsó lehetőség van arra hogy ne a vetélytársát mondják ki következő elnöknek. Értem.

Ez a liberáldiktatúra. Szabad azt mondania ami SZERINTED igaz és helyes.

2021. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
75%
4: az már azután volt, hogy emberek haltak meg, utána próbált szépíteni, de a csalás mellett továbbra is kitartott
2021. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%
5: nem mondhatja el? November óta ezt mondja folyamatosan. Jogi útra is volt lehetősége, de azokat is elbukta. Ezek után továbbra is csalást kiáltott, ami emberekhez halálához vezetett.
2021. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Szóval #3 az a legúszítóbb, vagyis az van a leguszítóbb tweetjei között, hogy várunk Washington DC ben?


Az aszt uszítás.


😂😂😂

2021. jan. 11. 14:20
 9/51 anonim ***** válasza:
76%
5-ös, bocs, de én hol fejeztem ki a saját véleményemet? :D Én csak tényeket közöltem, arra volt kíváncsi a kérdező... Találj mást, én nem vagyok kíváncsi az eszmefuttatásaidra.
2021. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 hypno ***** válasza:
88%

#5


Te azért rendesen meg vagy keveredve. Amerikában az elnöké a végrehajtó hatalom, vagyis diktatúráról csak az ő hatalomgyakorlásával összefüggésben lehetne beszélni.


És még az elnök sem hazudozhat elvtelenül. Sőt leginkább ő nem. Amit nem bizonyít azzal rágalmaz...ha úgy tetszik hazudik.

2021. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!