Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bolond ez a Navalnij?

Bolond ez a Navalnij?

Figyelt kérdés
Zsarolták rokonával vagy családjával azért ment vissza? Ki a tököm menne vissza Oroszországba ha ellenzéki, meg meg is akarták gyilkolni.
2021. febr. 3. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én se értem, a helyébe én se mentem volna vissza. Bár Navalnij lehet fel akarja a népét szabadítani, és nem olyan puha, mint mi.
2021. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Vagy családjával zsarolták, vagy erősen hazafi. Másra nem tudok gondolni, ha nekem nem lenne ott a családom nekem se jutna eszembe visszatérni.
2021. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Vagy úgy van vele, hogy most ül egy kicsit, cserébe 10 év múlva ő lesz az új cáratyuska.
2021. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom szerintem ha valóban Putyin mérgezte volna meg akkor erősen kétlem hogy életben lenne még
2021. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert hisz valamiben amiért képes az életét vagy a személyi szabadságát is adni. Tudom ez itt totál hihetetlen de léteznek még ilyen politikusok.
2021. febr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem Puty1n mérgezte meg, az ilyesmit soha nem a vezető intézi személyesen. Az emberei tették a jelek szerint. Minden esetben csak kis dózist adtak a célszemélyeknek (nem Navałnij az első), hogy ha nehezen is, de túléljék, mert nem akart mártírt csinálni belőlük. Ha úgy akarta volna, akkor már tényleg halottak lennének azok, akiket eddig "csak" megmérgeztetett (baleset bárkit érhet). Az ilyen esetekkel üzen az ellenfeleinek, hogy jobb, ha nyugton maradnak.

Amikor Navałnij magához tért már akkor mondta, hogy számára természetes, hogy hazatér, mert az a hazája.

2021. febr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Én sem mentem volna vissza, de le a kalappal, hogy vannak ilyen emberek, akik az elveikért bevállalják ezt.


Az orosz népen múlik most, hogy eltűri-e ezt, hogy koncepciós perben elítéljék.

2021. febr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oroszok olyanok mint a arabok, kell nekik egy kemény vezér, különben széthullik az egész, Irak pl. Szaddam után gyakorlatilag semmi, Líbia.. Sajna vannak olyan népek akik még nem nőttek fel.
2021. febr. 4. 08:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk hogy pontosan kik vannak mögötte a háttérben, egy sima ellenzéki politikus nem tudná ilyen bátran ráncigálni a medve bajszát. Valamelyik nagy nyugati titkosszolgálat a németországi tartózkodása során ellátta információkkal és valószínűleg garanciát is kaphatott hogy nem fogják kinyírni az orosz börtönben. De az igaz hogy lapot hűzott 19-re azzal hogy visszatért Oroszországba, viszont ha Putyinovics cár atyuska hatalma valóban recseg-ropog, akkor hamarosan úgyis ki fog szabadulni.
2021. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazok vannak mögötte, mint az összes ilyen ellenzéki milliárdos mögött és Jelcin mögött is voltak, az Amerikában székelő bankárok, akiknek kellene már nagyon Oroszország is. És Szibéria is, ami hosszú távon nem maradhat az oroszoké.
2021. febr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!