Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem sokára teljesen háttérbe...

Nem sokára teljesen háttérbe szorul a konzervatimizmus eszme?

Figyelt kérdés
A konzervatívak többsége mind 30 feletti, érdekes módon fiatalabb konzervatív alig van. A mai fiatalok (leginkább az egyetemet végzettek) nagy része liberális, sokkal elfogadottabbak, nyitottabbak az élet minden kérdésében. Ez nem csak nyugaton, hanem Magyarországon is megfigyelhető. Mielőtt még megpróbálna valamelyik okostojás megcáfolni, nézzetek utána a statisztikáknak.
2021. febr. 20. 19:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
*konzervativizmus eszme
2021. febr. 20. 19:25
 2/56 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem hiszem.
2021. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog az olyan hamar eltűnni. Manipulált statisztikát meg felesleges idetenni.
2021. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Manipulált statisztikát? Nézed te a híreket, közösségi oldalakat, egyebeket? A fiatalok nagy része liberális, ez tény.
2021. febr. 20. 19:30
 5/56 anonim ***** válasza:
37%

Mármint azokra a közösségi oldalakra gondolsz amik rendszeresen bannolják a konzervatívokat?

Hát igen, akkor Elhiszem hogy a véleménybuborékodban ezt így látod.

2021. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
76%

Akin tizenéves az mindig liberális, szabados gondolkodású.

Majd a húszas évei végére, 30-as éveire megváltozik, kialakul a szilárd politikai meggyőződése.


Én is így voltam.Extrémebb hajviselet, piercingek, később egyetem alatt rendszeresen alkoholfogyasztás, dohányzás, szabados élet.De miután elkezdtem dolgozni, meg levelezőn az MSC-t, azóta teljesen megváltozott a véleményem mindenről.

2021. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
74%
A fiatalok nagyrésze mindig, mindenhol liberális. Aztán ahogy öregszünk, változik az életünk, felelősséget vállalunk a gyerekeinkért, lehúzunk éveket munkahelyeken... na úgy változik a felfogásunk a világról.
2021. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Hát amikor még ti voltatok fiatalok sokkal másabb volt a helyzet, mint most bár gondolom ezt ti is tudjátok (vagyis hát remélem átlátjátok). Konkrétan még az idősebb generációból is egyre több a liberális gondolkodású, nem csak a fiatalok között.
2021. febr. 20. 19:35
 9/56 anonim ***** válasza:
83%

A fiatalok jó része nem Fideszes de nem is liberális M.O.-n. Leginkább röhögnek a liberálisokon és a róluk készült mémeken/vicces videókon és szánalmasnak tartják az egész liberális kurzust.


Tudom, nem ezt a választ vártad, de ez a valóság.

2021. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
85%

"Manipulált statisztikát? Nézed te a híreket, közösségi oldalakat, egyebeket? A fiatalok nagy része liberális, ez tény."


Milyen tény? Aztán ha évek múlva változik a szemlélete akkor mi van?

2021. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!